https://kancelaria-antywindykacyjna.com
Dla ciebie
Dla firmy
Główne obszary pomocy prawnej

Na czym polega oddłużanie?

Spis Treści

Oddłużanie komornicze to jedno z działań finansowych i prawnych, które prowadzi do redukcji zadłużenia objętego działaniami komorniczymi, w skrócie mówiąc to szybkie i skuteczne oddłużanie, które opiera się na spłacie zadłużenia lub zatrudnieniu firmy antywindykacyjnej do pomocy w kwestiach prawnych. Ważnym krokiem w procesie oddłużania jest decyzja o zatrudnieniu firmy antywindykacyjnej, która skutecznie pomoże rozwiązać problem zadłużenia i wyjść na prostą z ewentualnej spirali pożyczek.

W poniższym wpisie dowiesz sie na czym i co to znaczy oddłużanie osób prywatnych i firm, jakie kroki należy podjąć w procesie oddłużania, jak wygląda skuteczne i szybkie oddłużanie komornicze.

Oddłużanie – zadania firmy antywindykacyjnej

Co należy do zadań firmy antywindykacyjnej?

 • Analiza stanu zadłużenia dłużnika,
 • Kontakt z wierzycielami i firmami windykacyjnymi,
 • Zaprojektowanie planu oddłużenia,
 • Zarządzanie planem oddłużania w kontakcie z komornikiem,
 • Udzielanie wszelkich porad prawnych w temacie oddłużania: oddłużanie firm, oddłużanie komornicze, oddłużanie kredytów i wiele innych.

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z firmą antywindykacyjną, a Twoje dochody zajął już komornik, to z pewnością skontaktowanie się z taką firmą jest najlepszą decyzą, jaką możesz podjąć w danych okolicznościach. Jako jedni z lepszych specjalistów na rynku możemy zagwarantować, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby skutecznie pomóc w procesie wyjścia z oddłużenia.

Oddłużanie – co to znaczy? Pomoc w oddłużaniu

Przed wyborem firmy antywindykacyjnej dobrze zrobić rozeznanie na rynku, sprawdzić stronę internetową danej placówki, udać się na spotkanie osobiste bądź umówić się na popularne ostatnio spotkanie online. Jako firma antywindykacyjna z długoletnim stażem umożliwiamy każdą z wybranych form kontaktu. Nasze placówki są rozmieszczone w całym kraju, znajdziesz nas w Warszawie, we Wrocławiu, w Radomiu, w Gdyni, w Nowej Rudzie, w Olsztynie, jak również na terenie Wielkiej Brytanii – w Londynie.

W zakres naszych działań wchodzą takie usługi jak: pomoc zadłużonym w bankach, pomoc zadłużonym z komornikiem, oddłużenia kredytowe, oddłużenia komornicze, pomoc wyjścia z długów, pomoc w oddłużaniu kredytów i wiele innych. Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej – zapraszamy do kontaktu telefonicznego, osobistego lub do wysłania do nas wiadomości e mal.

Oddłużanie osób prywatnych i firm

Świadczymy zarówno usługi oddłużania osób prywatnych, jak i firm, które mają problem ze spłatą zadłużeń. Pomoc dłużnikom to główny temat naszych działań. Zaciągnięte kredyty firmowe, niespłacony kredyt odnawialny, zadłużenie działalności gospodarczej – dzięki naszej kancelarii Twoja firma wyjdzie stopniowo na prosto.

Na czym polega oddłużanie – krok po kroku

Pomoc zadłużonym, czy firmom, czy osobom prywatnym składa się z kilku podstawowych etapów, które prowadzą do oddłużenia dłużnika. Krok po kroku:

 • podpisanie umowy z kancelarią antywindykacyjną,
 • negocjacje z wierzycielem/wierzycielami,
 • konsolidacja zadłużenia, czyli połączenie kilku niespłaconych pożyczek w jeden zsumowany dług,
 • wynegocjowanie przerwy w spłacie zadłużenia (szczególnie stosowane w przypadku zadłużenia na poczet banku),
 • sprawdzenie prawomocności podpisanych umów – w przypadku pożyczek typu chwilówki często umowy zawierają prawnie łamiące prawo konsumenta zapisy np. odnośnie oprocentowania, konsultacja z firmą windykacyjną pomoże uniknąć spłacania nadmiernego oprocentowania,
 • sprawdzenie czy dług nie uległ przedawnieniu – często firmy lichwiarskie zgłaszają się po kilku latach od popisania umowy, często kolejne przypomnienia są wysyłane już po przedawnieniu sprawy, dobrze w takiej sytuacji skontaktować się z kancelarią antywindykacyjną, która sprawdzi całość dokumentacji,
 • zgłoszenie upadłości konsumenckiej – jeśli wspólnie z klientem uznamy, że spłata zadłużenia jest niemożliwa ze względu na problemy z płynnością klienta – wejście w spiralę finansową, kwota zadłużenia jest wyższa niż dochód, dłużnik stracił pracę, śmierć bliskiej osoby i wiele innych – wówczas możliwe jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej, taka procedura jest możliwa raz na 10 lat, jednak zgłoszenie upadłości jest również związane z wieloma konsekwencjami, o których poinformujemy Cię na spotkaniu osobiście.

Na czym polega skuteczne i szybkie oddłużanie komornicze
Pomoc w zadłużeniu to temat znany nam od lat, udzielimy Ci pełnego wsparcia i spróbujemy rozwiązać problem w jak najszybszy i najbardziej komfortowy sposób dla Ciebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną www i do kontaktu w celu podjęcia współpracy.

 

Polecane wpisy na blogu:

 • Kancelaria Antywindykacyjna
 • Kontakt

  Infolinia:
  +48 22 299 08 70

   

  Sekretariat:
  +48 (22) 299 03 70

   

  Franczyza:
  +48 578 646 434

   

  Obsługa prawna:
  +48 (71) 307 27 87

 • ...