https://kancelaria-antywindykacyjna.com
Dla ciebie
Dla firmy
Główne obszary pomocy prawnej

Specjalizacje

główne obszary pomocy prawnej

Przeanalizujemy twoją sytuacje finansową i skutecznie pomożemy ci z niej wyjść. Dzięki naszemu Audytowi, będziesz dokładnie wiedział na czym stoisz, i jakie kroki podjąć dalej.

 

Sprawdź >

Jeżeli komornik postanowił zlicytować należące do Ciebie własności, staniemy po twojej stronie i pomożemy ci zminimalizować twoje straty.

 

Sprawdź >

Otrzymałeś pozew od sądu? Odpowiemy na niego w taki sposób aby wyprowadzić Cię z niekomfortowej sytuacji, i abyś rozpoczynał z wygranej pozycji w walce z komornikami.

 

Sprawdź >

Jeżeli wypowiedziano Ci leasing, to staniemy po Twojej stronie i wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze możliwe warunki dla przyszłości Twoich finansów.

 

Sprawdź >

Twoje przedsiębiorstwo tonie w długach? Skontaktuj się z nami a dokonamy pełnej restrukturyzacji która wyprowadzi Cię na prostą drogę i ujrzysz światełko w tunelu.

 

Sprawdź >

Masz pytania których nikt nie może rozwiązać? Zadzwoń do nas i znajdziemy rozwiązanie dla ciebie!

 

Kontakt >

Masz kredyt we frankach? Chętnie Ci pomożemy. Dłużnik nie jest przestępcą z założenia. Zaczynamy od audytu, a później oferta działań jest personalizowana w zależności od sytuacji Klienta.


Sprawdź >

Bank wypowiedział ci umowę? Nasi specjaliści są przygotowani na takie sytuacje zawsze i wszędzie. Pomogliśmy już wielu klientom odzyskać od banków to co bezprawnie praktykują.

 

Sprawdź >

Jeżeli Upadłość Konsumencka to jedyne wyjście z sytuacji, to pomożemy Cię przeprowadzić przez tą drogę bezboleśnie. Pamiętaj że Upadłość Konsumencka to nie koniec a nowy początek.

 

Sprawdź >

Bank nie zwrócił Ci prowizji? Skontaktuj się z nami a wywalczymy zwrot prowizji dla Ciebie, bez jakiegokolwiek wkładu z Twojej strony.

 

Sprawdź >

Jeżeli boisz się o Twój majątek, jesteśmy w stanie zapewnić mu taką ochronę przez którą żaden bezprawny komornik nie będzie mógł nic z tym zrobić. Pamiętaj że Twój majątek, to Twoja własność.

 

Sprawdź >

Masz pytania których nikt nie może rozwiązać? Zadzwoń do nas i znajdziemy rozwiązanie dla ciebie!

Kontakt >

Na czym polega problem z windykacją ?

Windykatorzy są sprytni i skłaniają dłużnika do zawierania niekorzystnych porozumień, np, mamiąc go wizją umorzenia części długu, proponując mu podpisania dokumentu, w którym dłużnik godzi się na dobrowolną egzekucję. 


Mówiąc krótko, mącą stan prawny. Dłużnik jest skutecznie zdezorientowany – i dlatego naszym pierwszym zadaniem jest sprawdzić, jaki ten stan rzeczywisty jest – opowiadają właściciele kancelarii.

Kiedy przeprowadza się oddłużanie z komornikiem?

Gdy kancelaria dokona uporządkowania stanu prawnego klienta, to – w drugiej kolejności – równolegle uruchamia działania prawne. Czasami polegają one na znalezieniu alternatywnego finansowania dla dłużnika, które pozwoli przynajmniej w części zaspokoić roszczenia. 

 

Drugą płaszczyzną działań prawnych jest działanie mające na celu wyhamowanie całego procesu windykacji. Jak ? – Przede wszystkim podejmujemy negocjacje, żeby jak najdłużej sprawa nie trafiła do sądu. A jeśli już jest na wokandzie, to staramy się wszystko maksymalnie opóźnić

 

Opóźnianie windykacji może mieć różne formy. Kancelaria Antywindykacyjna TM obsługuje głównie przedsiębiorców, więc możliwości ma sporo. 

 

Na przykład przeprowadzenie restrukturyzacji kapitałowej dłużnika, co sprowadza się do powiązania go z innymi podmiotami gospodarczymi. Chodzi o to, żeby zapobiec utracie płynności w działalności  klienta.

"Placówka antywindykacyjna", to nie Kancelaria Antywindykacyjna.

Działalność firm antywindykacyjnych, w ramach swobody świadczenia usług, nie wymaga spełnienia jakichkolwiek wymogów, poza tym wiążącymi się z prowadzeniem standardowej działalności gospodarczej. 

 

W konsekwencji nie jest konieczne uzyskanie, licencji lub zezwoleń, gwarantujących posiadanie specjalistycznej wiedzy z zakresu prawa i ekonomii.

Jednak spora część doradza dłużnikom w sposób, który nie tylko nie jest skuteczny, ale ewidentnie prowadzi do powstania dodatkowych kosztów po stronie osoby zadłużonej. Takie doradztwo przynosi zupełnie przeciwne efekty od oczekiwanych. 

 

Na Rynku usług prawnych powstają jak grzyby po deszczy firmym oferujące  usługi antywindykacyjne. Świadczą je podmioty przypadkowe, często nie mające zaplecza prawnego, wabią swoich klientów fałszywymi statystykami w zakresie ilości wygranych spraw, procentowej skuteczności, czy też ilości lat na rynku. Takich firm należy unikać, warto zweryfikować w KRS dane firmy, jej rok założenia i jej fałszywe oferty na stronach internetowych. 

 

Wszelkie placówki antywindykacyjne,  to nie kancelarie antywindykacyjne, klienci muszą zacząć myśleć by unikać w przyszłość problemów, na pewno moment gdy stali się już dłużnikami nie jest najlepszym momentem, ale warto nie wpakować się w dodatkowe problemy prawne, i co najważniejsze nie stracić ostatnich pieniędzy!

Antywindykacja -to przede wszystkim pomoc a nie sztuczka prawna.

uwaga!!! na oszustów czyhających na ludzkie nieszczęście.

 

Antywindykacja, to są działania ściśle związane ze stosowaniem prawem. Polega to na wykorzystywaniu możliwości, jakie stwarzają obowiązujące przepisy. Chodzi o to, by pomóc dłużnikom w odzyskiwaniu płynności finansowej. Trzeba wiedzieć, jak blokować procedury, które umożliwiają szybkie wyegzekwowanie wierzytelności, a także jak prowadzić negocjacje z instytucjami finansowymi Jeśli jest już naprawdę źle proponujemy klientowi, by zaczął od nowa. 

 

Kancelaria Antywindykacyjna – reprezentuje klientów w relacjach z wierzycielami. Nie nakłaniamy klientów do unikania odpowiedzialności. Nigdy nie podważamy zasadności prawomocnego roszczenia oraz że trzeba się z niego wywiązać.Zachowanie balansu w takiej sytuacji, chodzi tylko, żeby przy tym nie wylać dziecka z kąpielą, zatapiając dłużnika. Antywindykacja nie jest od tego, żeby załatwić komuś spokojne życie za pożyczone pieniądze. Dłużnik nie jest przestępcą z założenia. Często przyczyną niewypłacalności są niewypłacalności innych kontrahentów, czy też zmieniające się okoliczności środowiska biznesowego.

Mówią o nas

Nasza kancelaria antywindakacyjna to partner godny zaufania, wspólnie pokonamy Twoje problemy finansowe. Sprawdź wypowiedzi naszych ekspertów w mediach.

„Nasza kancelaria antywindakacyjna to partner godny zaufania, wspólnie pokonamy Twoje problemy finansowe. Sprawdź wypowiedzi naszych ekspertów w mediach.”

Jak pracuje kancelaria antywindykacyjna ?

Zaczynamy od audytu, a później oferta działań jest personalizowana w zależności od sytuacji klienta.

W tej sytuacji nie jest łatwo zdobyć zaufanie. – Nie pobieramy opłat na początku, pracując niejako „pro publico bono”. Rozliczamy się dopiero, gdy dług udało się zrestrukturyzować .

 

Aby móc wydostać się spod ciężaru długów trzeba sobie uświadomić jedną, prostą zasadę – firmy windykacyjne mogą zaoferować dłużnikowi korzystniejsze warunki spłaty długu niż wierzyciele pierwotni. To jest fakt. Banki chciałaby mieć takie narzędzia jak windykatorzy, ale krępuje im ręce Komisja Nadzoru Finansowego.

 

Pierwszym krokiem po otrzymaniu wezwania do zapłaty powinno być zawsze dokładnie przeanalizowanie stanu faktycznego i prawnego zobowiązania oraz zbadanie, czy okoliczności nie budzą wątpliwości co do zasady i wysokości wskazanego zadłużenia.

 

Trzeba pamiętać, że jeśli dłużnik będzie bierny, to wierzyciel nie będzie tracił czasu i następny kontakt w sprawie to będzie pozew z sądu lub nakaz zapłaty, do którego dłużnik będzie musiał się ustosunkować już w terminie 14 dni. Idąc dalej, jeśli dłużnik nie podejmie żadnych czynności, to orzeczenie się uprawomocni i wierzyciel będzie się mógł domagać swoich roszczeń na drodze windykacji komorniczej.

Piszą o nas

jesteśmy ekspertami, którym można zaufać

Antywindykacja – na pomoc
zadłużonym

Po sukcesie firm windykacyjnych przyszła kolej na drugą stronę barykady. Dłużnicy, którzy nie radzą sobie mogą skorzystać z oferty antywindykatorów.

Antywindykator stawia
dłużników na nogi

Gdy jeden dług spłacasz innym, możesz wpaść w spiralę zadłużenia. To może się przydarzyć każdemu, wystarczy, że raz powinie się nam noga.

Jak radzić sobie z windykatorami?
(PORADNIK)

Nękanie telefonami, grożenie prokuraturą, nachodzenie – firmy windykacyjne często chwytają się metod, które nie są zgodne z prawem wykorzystując naszą niewiedzę.
 • Kancelaria Antywindykacyjna
 • Kontakt

  Infolinia:
  +48 22 299 08 70

   

  Sekretariat:
  +48 (22) 299 03 70

   

  Franczyza:
  +48 578 646 434

   

  Obsługa prawna:
  +48 (71) 307 27 87

 • ...