https://kancelaria-antywindykacyjna.com
Dla ciebie
Dla firmy
Główne obszary pomocy prawnej

Jak wyjść z długów ?

Spis Treści

 1. Kiedy warto zwrócić się do wyspecjalizowanej Kancelarii a kiedy nie?

Tak naprawdę w każdym momencie nie jest za późno, ponieważ Kancelaria Antywindykacyjna winna z racji doświadczenia i wyzwań wyspecjalizować  się postępowaniu  przedsądowym , sądowym,  egzekucyjnym , czy też w postępowaniu restrukturyzacyjnym .

Z każdej  sytuacji istnieje wiele rozwiązań ,a  na pewno im później tym ich  jest mniej, a dodatkowo dochodzą trudności ze skomplikowanymi procedurami sądowymi.

Najważniejszy przy doborze odpowiedniej kancelarii jest zdrowy rozsądek, bo każda Kancelaria obieca nam to, co w zasadzie chcemy.  Walka o klienta w tej branży nie jest łatwa, a większość kancelarii wdraża model polegający na tym, że klient, który za puka do ich drzwi otrzyma to, czego poszukuje. Późniejsza realizacja to już jak widać w praktyce zupełnie inna często odległa sprawa. I to jest ten istotny moment, bo jeśli powierzymy sprawy komuś, kto nie zrealizuje tego poprawnie lub nas uświadomi ,że nasze oczekiwania mogą się nie spełnić , to stracimy czas i pieniądze,  no i oczywiście możliwości.

Klient, który ma już przysłowiowy “nóź na gardle” zapłaci każdą cenę, aby znaleźć nadzieje, a nieuczciwe kancelarie doskonale o tym wiedzą. To jest zdecydowanie najbardziej krytyczny moment, w jakim mógłby znaleźć się potencjalny klient.

W dobie dzisiejszej technologii I dostępu do informacji podstawowe informacje można znaleźć na wyspecjalizowanych forach internetowych, czy też prasie tematycznej. Dodatkowo obowiązkiem ustawodawcy jest załączanie stosownych pouczeń do pism urzędowych, należy nauczyć się je czytać. Prawnicy, jako eksperci używają również języka prawniczego, który nie zawsze jest zrozumiały dla klientów, dlatego powiedzmy  w minimalnym podstawowym jedynie zakresie  informacje uzyskane z Internetu można uznać za wystarczające , ale z pewnością nie mogą one stanowić podstawy do budowania strategii antywindykacji , czy też restrukturyzacji zadłużenia.

 • Kancelaria Antywindykacyjna
 • Kontakt

  Infolinia:
  +48 22 299 08 70

   

  Sekretariat:
  +48 (22) 299 03 70

   

  Franczyza:
  +48 578 646 434

   

  Obsługa prawna:
  +48 (71) 307 27 87

 • ...