Oddłużanie firm - pomoc w trudnej sytuacji finansowej

Nasza kancelaria zajmuje się antywindykacją i pomocą osobom zadłużonym, które chcą wyjść z zadłużenia i dążą do poprawy swojej sytuacji finansowej. Swoją ofertę kierujemy do osób fizycznych, ale także do firm. Wśród naszych usług znajduje się oddłużanie komornicze, oddłużanie kredytow, tworzenie strategii działań na podstawie dogłębnej analizy sytuacji firmy i stanu zadłużenia. Możemy wynegocjować odroczenie terminu spłaty długów, jak również anulowanie kredytu czy pożyczki.

Na czym polegają oddłużenia komornicze wobec osób fizycznych i firm?

Oddłużanie firm z komornikiem polega na redukcji długu, który znajduje się pod zajęciem komorniczym. Będą to wszystkie działania finansowe i prawne, które doprowadzą do oddłużenia, spłaty należności lub usługi prawnej. Proces oddłużania może przebiegać różnie, w zależności od sytuacji osób zadłużonych oraz ustalonej strategii działania. Ma ona na celu znalezienie optymalnego rozwiązania dla dłużnika.

Kiedy przeprowadza się oddłużanie z komornikiem?

Oddłużenie z komornikiem przeprowadza się w momencie, gdy zadłużenie okazuje się zbyt duże, by spłacić je w porę. Pierwszym krokiem w takiej sytuacji jest zawsze oszacowanie możliwości, a przede wszystkim uświadomienie sobie skali problemu. Następnie można przejść do opracowania planu oddłużania pożyczki, kredytu czy innych zobowiązań finansowych.

Pomoc w oddłużaniu

W ramach naszych działań oferujemy dogłębną analizę przedsiębiorstwa pod względem kondycji handlowej, finansowej, podatkowej i prawnej. Na tej podstawie możemy zaproponować oddłużanie kredytów, zmianę terminu spłaty długów czy też stworzenie innego, optymalnego dla dłużnika rozwiązania.

Doradztwo prawne

Znajomość prawa jest istotna, dlatego oferujemy osobom zadłużonym porady, dzięki którym poznają swoje prawa, obowiązki i lepiej zrozumieją sytuację, w jakiej się znaleźli. Oferujemy także przygotowywani strategii biznesowej firmy w sytuacji, gdy toczą się postępowania egzekucyjne.

Oddłużanie - pomoc prawna

Plany odbudowy firmy muszą być uzupełnieniem braku płynności finansowej biznesu. Służymy pomocą i wsparciem w procesie oddłużania.

Obsługa prawna

Oferujemy obsługę spraw, fachowe oddłużanie i pomoc prawną dla właścicieli firm.

Do kogo skierowana jest oferta naszej kancelarii?

Oddłużanie komornicze, spłata długów, pomoc właścicielom biznesów w trudniej sytuacji

Zalegasz z terminami spłaty kredytu, pożyczki? Jeśli nie wiesz, jak wyjść ze spirali długów, udzielimy Ci fachowych porad i stworzymy plan działania. Poprowadzimy oddłużenia kredytowe, oddłużenia z komornikiem, oddłużanie firm z kredytów i pożyczki, jak również wiele innych procesów oddłużania.

Oddłużanie, pomoc w wyjściu z zadłużenia

Naszą ofertę kierujemy do osób fizycznych oraz właścicieli firm, którzy chcą wyjść z zadłużenia. W ramach tego procesu prowadzimy negocjacje z wierzycielami, aby ustalić optymalne warunki spłaty pożyczki czy innych zobowiązań finansowych.

Jeśli masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi na naszej stronie, napisz do nas.
Z przyjemnością odpowiemy na każde z nich.

Zamów rozmowę telefoniczną. Zostaw swój numer, oddzwonimy.

Administratorem pozostawionych danych będzie Kancelaria Antywindykacyjna. z o.o. Wpisane dane zostaną przetworzone w celach marketingowych – marketingu bezpośredniego produktów i usług przez nas oferowanych.

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy
się z tobą.