https://kancelaria-antywindykacyjna.com
Dla ciebie
Dla firmy
Główne obszary pomocy prawnej

Kancelaria Antywindykacyjna
Warszawa

Nie ulega wątpliwości, że nasza specjalizacja musiała zainteresować media. Poruszamy życiowe dramaty, często historię ludzi, którzy nie mają gdzie szukać prawnej pomocy. Walczymy nie tylko z przeciwnościami losu ale także z niesprawiedliwymi praktykami machin windykacyjnych nastawionych tylko na zysk.

*Wypełnienie formularza lub telefon w tym miejscu trafi bezpośrednio do oddziału na którego podstronie jesteś.

Audyt i analiza
perspektyw

Wypowiedziana
umowa kredytowa

Upadłość
Konsumencka

Pomoc w
oddłużaniu

Upadłość
godpodarcza

Pomoc
prawna

LICZBA UPADŁOŚCI
w III kwartale 2020 roku
0
LICZBA DŁUŻNIKÓW
stanem na 2020 rok
0 mln
RYNEK WIERZYTELNOŚCI
stanem na 2020 rok
0 mld

Skuteczna analiza
antywindykacyjna

i profesjonalna pomoc prawna

Naszym zadaniem jest przeprowadzenie wyczerpującej i wielopłaszczyznowej analizy dotyczącej kondycji finansowej prawnej i podatkowej naszego Klienta. Oferujemy oddłużanie firm oraz osób fizycznych.
adwokat windykacja warszawa, adwokat upadłość konsumencka warszawa, kancelaria windykacyjna warszawa

Jak wyjść z długów?

Z nami uzyskasz odpowiedź na to pytanie.

Kontakt

napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź nasz oddział

Telefon

Adres e-mail

Adres

01-756 Warszawa
ul. Przasnyska 6a

Kancelaria-Logo-1
Warszawa
10:00 - 18:00
×

Geocoding Error Occured.

Tried to Geocode:

Error Type:

Please be sure to follow the tutorial on how to setup the Google APIs required for the Advanced Google Map Widget.

Google Map API Key Tutorial

Wypełnij formularz, jeśli masz jakieś pytania

Zapewniamy profesjonalne
wsparcie specjalistów.

 • Kancelaria Antywindykacyjna
 • Kontakt

  Infolinia:
  +48 22 299 08 70

   

  Sekretariat:
  +48 (22) 299 03 70

   

  Franczyza:
  +48 578 646 434

   

  Obsługa prawna:
  +48 (71) 307 27 87

 • Oddział Warszawa

  Nasza kancelaria antywindykacyjna znajduje się w Warszawie przy ul. Przasnyska 6A, oprócz oddziału Warszawskiego możesz nas spotkań również w innych miastach np. we Wrocławiu, w Olsztynie, w Gdyni, w Radomiu, w Nowej Hucie, jak również za granicą – w Londynie.

  Kancelaria Oddłużeniowa / Antywindykacja Warszawa

  Udzielamy porad prawnych stacjonarnie w jednym z oddziałów rozpisanych na naszej stronie w zakładce KONTAKT. Pamiętaj, żeby na pierwsze spotkanie zabrać ze sobą całość dokumentów związanych z zadłużeniem: wezwania do zapłaty, potwierdzenia wykonanych przelewów celem spłacenia zadłużenia, pismo od komornika / banku itd.

  Pomoc dla zadłużonych Warszawa

  Jako kancelaria antywindykacyjna, działająca na rynku od wielu lat, oferujemy pomoc prawną zarówno dla osób indywidualnych, które borykają się z tematem zadłużeń (specjalizujemy się tęż w pętlach kredytowych), jak również zajmujemy się pomocom w zakresie zadłużonych firm, ogromnych korporacji (przedsiębiorstw).

  Pomoc dla firm zadłużonych

  Pomoc zadłużonym firmom to nasza dewiza, temat, którym zajmujemy się głównie w naszej kancelarii antywindykacyjnej. Z racji wieloletniego doświadczenia w tym zakresie gwarantujemy udzielenie pomocy w sposób sprawny i jak najszybszy, wiemy, że czas jest dla Ciebie bardzo ważny. Decydowanie o ogłoszeniu upadłości, zwolnienie pracowników firmy to zawsze ostateczność. Staramy się zapobiec tego typu sytuacjom. Pomoc dla zadłużonych firm to temat, który traktujemy priorytetowo.

  Pomoc dla ludzi zadłużonych

  W zakresie naszej oferty możesz znaleźć takie usługi jak: pomoc zadłużonym z komornikiem, pomoc zadłużonym w bankach, pomoc w spłacie długów, pomoc w oddłużaniu komorniczym, pomoc w oddłużaniu kredytów.

  Pomoc dla dłużników

  Pomoc dłużnikom, pomoc prawna dla zadłużonych – nasza kancelaria prawna skupia się na działaniu jedynie w temacie antywindykacji, dzięki czemu możesz być pewny, że otrzymasz od nas fachową poradę prawną. Śledzimy rynek windykacyjny w Polsce na bieżąco, znamy również chwyty, jakimi kierują się firmy windykacyjne w stosunku do dłużnika. Pomożemy Ci wyjść z problemów obronną ręką.

  Pomoc dla zadłużonych w bankach

  Kancelaria antywindykacyjna, którą prowadzimy od lat, oferuje szeroką ofertę działań atywindykacyjnych: pomoc w zadłużeniu, pomoc wyjścia z długów, oddłużenia z komornikiem, oddłużenia kredytowe, pomoc w spłacie komornika. Pomoc osobom zadłużonym jest dla nas najważniejszą kwestią.

  Pomoc zadłużonych z komornikiem

  Sprawy w sądzie, komornik, kwestie egzekucji, walka z wierzycielami to częste problemy, z którymi przychodzą do nas klienci, nie tylko w Warszawie. W takich sprawach staramy się udzielić pomocy prawnej w sposób indywidualny dla każdego z naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy problem jest inny, a kwestie natury prawnej są zawikłane, dlatego powierzenie nam Twoich problemów związanych z zadłużeniem jest najlepszym pomysłem.

  Pomoc prawna dla dłużników – komu pomagamy?

  Pomoc w zadłużeniach, oddłużenia komornicze, ogólna pomoc w długach, to tylko niektóre z kwestii, którymi się zajmujemy. Udzielamy obsługi prawnej w pełnym zakresie, związanym z tematem antywindykacja. Staramy się nie dopuścić do momentu, kiedy w wyniku braku spłaty, nakazu zapłaty, nasz klient będzie zobowiązany stawić się na łamach sądu. Jednak nie zawsze klient trafi do nas na czas. W takich sprawach oferujemy również możliwość reprezentowania klienta w sądzie. Temat długów to w Polsce zawiła kwestia, ciężko mówić tutaj o tym, jak wygrać taki proces, jesteśmy jednak najlepsi na rynku Polskim, pomocy prawnej udzielamy również za granicą, więc z pewnością pomożemy Ci wyjść z problemów zadłużeń obronną ręką.

  Pomoc w spłacie kredytów

  Firmy windykacyjne żądają nakazu zapłaty w związku z niespłaconym kredytem? Działania firm windykacyjnych w Polsce nie zawsze odbywają się w pełni prawnie. Warto w takich sytuacjach skontaktować się z kancelarią antywindykacyjną, która przejmuje rolę mediatora w rozmowach z bankiem, komornikiem, wierzycielami, nie tylko na łamach sądu, ale przede wszystkim w celu niedopuszczenia do procesu. Nasze siedziby rozmieszczone są w całej Polsce. Udzielamy również porad telefonicznych i online. Temat antywindykacji to nasza domena.

  Pomoc w wyjściu z długów

  Oddłużenie z komornikiem, pomoc prawna dla zadłużonych z komornikiem – nasza kancelaria oferuje również pomoc w sytuacji kiedy zadłużenie wpędziło Cię w sytuację bez wyjścia. Do takich celów powołana została fundacja pomocy zadłużonym (fundacja dla zadłużonych). Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które tworzą również odłam jakim jest fundacja prawnicza. Taka fundacja antywindykacyjna udziela porad osobom, które znalazły się w szczególnie ciężkiej sytuacji. Pomożemy Ci wyjść na prostą.

  Pomoc w wyjściu z pętli kredytowej

  Pętla kredytowa to najgorsze rozwiązanie problemu zadłużeń. Do naszej kancelarii zgłasza się wiele osób, które szukają pomocy w tej sprawie. Długi, straszenie sądem, komornik, firmy windykacyjne oczekujące na zapłatę, sąd, problemy w banku, to tylko niektóre z konsekwencji pętli kredytowej. Staramy się podejść do każdego z naszych klientów indywidualnie, w razie potrzeby oferujemy również możliwość reprezentowania naszego klienta w sądzie.

  Oddłużanie pomoc prawna Warszawa

  Nasza kancelaria działa nie tylko na terenie Warszawy, znajdziesz nas w całej Polsce, jak również za granicą – w Londynie.

  Oddłużanie firm

  Naszą domeną jest oddłużanie firm, ale w razie potrzeby reprezentujemy również klientów indywidualnych, udzielamy porad prawnych, pomagamy w procesie mediacji, reprezentujemy w sądzie. Informacje o zakresie naszych działań znajdziesz na naszej stronie w zakładce KONTAKT. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, jak również poprzez adres e mail.

  Oddłużanie komornicze

  Oferujemy również pomoc w zakresie oddłużania komorniczego, w takiej sytuacji warto skontaktować się z komornikiem, sprawdzić podstawy prawne do rozpoczęcia działań komorniczych, a następnie spróbować rozłożyć długi na najbardziej korzystne dla Ciebie raty.

  Oddłużanie kredytów

  Jako kancelaria antywindykacyjna oferujemy również usługi w temacie oddłużanie kredytów. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do kontaktu poprzez nasz adres e mail. Wszystkie niezbędne informacje o nas znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Zapraszamy.

 • Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

  Dziękujemy!

  Wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

  ...