Kancelaria Antywindykacyjna
Warszawa

Nie ulega wątpliwości, że nasza specjalizacja musiała zainteresować media. Poruszamy życiowe dramaty, często historię ludzi, którzy nie mają gdzie szukać prawnej pomocy. Walczymy nie tylko z przeciwnościami losu ale także z niesprawiedliwymi praktykami machin windykacyjnych nastawionych tylko na zysk. Nasze działania mają na celu pomóc także osobom, które interesuje upadłość konsumencka prawnik warszawa oraz tym, których windykacja należności jest ogromnym stresem i wielką niewiadomą. Wbrew pozorom windykacja długów nie jest straszna, a z naszą pomocą prawną pokonamy wszystkie niesprawiedliwe praktyki firm pożyczkowych.

*Wypełnienie formularza lub telefon w tym miejscu trafi bezpośrednio do oddziału na którego podstronie jesteś.

Upadłość konsumencka
Oddłużanie
Upadłość Gospodarcza
Pomoc Prawna

LICZBA UPADŁOŚCI
w III kwartale 2020r.

0

LICZBA DŁUŻNIKÓW
stan na 2020 rok.

0 mln

RYNEK WIERZYTELNOŚCI
stan na 2020 rok.

0 mld

Skuteczna analiza antywindykacyjna

Naszym zadaniem jest przeprowadzenie wyczerpującej i wielopłaszczyznowej analizy dotyczącej kondycji finansowej prawnej i podatkowej naszego Klienta.

Oferujemy oddłużanie firm oraz osób fizycznych.

Jak wyjść z długów?

Z nami uzyskasz odpowiedź na to pytanie.

Czym się zajmujemy?

Pomoc w oddłużaniu

Opracowujemy strategie działania.

CEL:

Obsługa prawna

Znajomość prawa, reguł i zasad w procesie antywindykacyjnym.

CEL:

Doradztwo prawne
dla dłużników

Porady prawne online, na telefon w oddziale.

CEL:

Kontakt

Telefon
Adres

01-756 Warszawa
ul. Przasnyska 6a

Jeżeli nie masz czasu, lub nie chcesz dzwonić lub pisać maili to kliknij w przycisk poniżej a to my zadzwonimy do ciebie!

Istnieje wiele sposobów na umorzenie długów. Jednym z nich jest upadłość konsumencka, ale czasami nie jest dostępna w określonych sytuacjach. Jeśli szukasz sposobu na umorzenie długów, być może warto zastanowić się nad poszukaniem biura, które specjalizuje się w windykacji należności. Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej po otrzymaniu nakazu zapłaty, zostałeś pozwany o zapłatę długu,  dostałeś informację o wszczęciu egzekucji np. przez firmę windykacyjną – najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z nami. Działamy w Warszawie i na terenie całego kraju.

Oddłużanie, antywindykacja, upadłość

Istnieją dwa rodzaje agencji oddłużeniowych – te, które specjalizują się w upadłości konsumenckiej oraz te, które specjalizują się w windykacji należności. Ten pierwszy jest bardziej znany, ponieważ może zająć się wszystkimi Twoimi długami na raz. Jednym ze sposobów może być rozłożenie należności na dogodniejsze raty, a inną z metod jest upadłość konsumencka bądź gospodarcza w przypadku firm.

Długi mogą być bardzo stresującą sytuacją, zwłaszcza gdy kumulują się z biegiem czasu i zaczynają nas dusić finansowo. Czasami ludzie nie wiedzą, gdzie i jak w ogóle znaleźli się w takiej sytuacji ani jak z niej wyjść. Nie widzą rozwiązań, takich jak antywindykacja, stosunkowo młoda dziedzina, jednak bardzo pomocna.

Kancelaria antywindykacyjna Warszawa

Kancelaria antywindykacyjna została stworzona do zajmowania się długami osób, które nie są w stanie zarządzać swoimi finansami. Biura umorzeń, czyli biura ds. windykacji, działają na rzecz zapewnienia dłużnikom środków ochrony przed windykatorami i komornikami. Doradzają również, jak wyjść z długów, ogłaszając upadłość konsumencką lub negocjując ugodę z wierzycielami.

Windykatorzy to osoby, które starają się odzyskać długi konsumentów. Zwykle robią to za pomocą rozmów telefonicznych, sms-ów, listów lub osobistych wizyt. Jeśli te metody nie działają, mogą skorzystać z sądów w celu wyegzekwowania obowiązków konsumenta za pośrednictwem komorników – może to prowadzić do użycia siły fizycznej, jeśli konsument nie zastosuje się do jego żądań lub nie zgadza się z nimi.

Głównym celem antywindykacji jest pomoc osobom zadłużonym.

Dług to poważny problem w społeczeństwie. Nigdy nie dowiemy się, ile osób boryka się ze swoimi długami. Są sposoby na uzyskanie pomocy. Jednym z nich jest ogłoszenie upadłości.

Istnieją pewne zasady, które należy znać przed złożeniem wniosku o ogłoszenie upadłości, więc zanim podejmiesz decyzję, upewnij się, że wiesz, co to oznacza i nie lekceważ tego.

Umorzenie długów

Umorzenie długów to opcja dla każdego, kto czuje, że nie może spłacić swojego długu z powodu okoliczności. Antywindykacja w pewnej formie istnieje już od ponad 2000 lat, a pierwsze prawa, które zostały uchwalone w celu ochrony ludzi przed wierzycielami, były w Anglii.

Pomoc, jaką ludzie uzyskują dzisiaj dzięki umorzeniu długów, jest inna niż w przeszłości ze względu na wiele opcji dostępnych obecnie konsumentom. Komornicy również nie są tak powszechni jak kiedyś. Termin ten ewoluował wraz ze społeczeństwem i obecnie obejmuje więcej opcji zarówno dla konsumentów, jak i kredytodawców, aby ułatwić ten proces.

Umorzenie długów może przyjmować wiele form. Zawsze istnieje co najmniej kilka opcji do rozważenia. Na przykład upadłość konsumencka może uregulować Twoje długi, dzięki czemu nie będziesz musiał się nimi więcej przejmować. Jednak ta opcja może nie być odpowiednia dla Ciebie, jeśli masz dobrą zdolność kredytową lub dokonujesz płatności na czas. Te opcje będą miały różny wpływ na twoje życie, dlatego ważne jest, aby je zbadać przed wybraniem jednej z nich.

Pomoc w umorzeniu długów

Pomoc w umorzeniu długów to usługa oferowana przez biuro windykacyjne, która ma na celu pomoc ludziom w ich zadłużeniu. Oferują płatność w ratach, umorzenie długów i uregulowanie zadłużenia. Konsumenci mogą również ubiegać się o upadłość konsumencką.

Nasza kancelaria antywindykacyjna w Warszawie oferuje te usługi, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z ogromnej presji psychicznej, jaką odczuwają ludzie, gdy są obciążeni długami. Wiemy, że jest wiele osób, które nie mogą znaleźć innego wyjścia, dlatego zwracają się do agencji antywindykacyjnej o pomoc w umorzeniu długów.

Kancelaria antywindykacyjna w Warszawie

Świadczymy nasze usługi nie tylko osobom prywatnych, ale również firmom. Głównymi przyczynami bankructwa firm są niezdolność do generowania wystarczających dochodów i niemożność spłaty kredytów. Wiele czynników może doprowadzić firmę do bankructwa, takich jak: brak funduszy, brak kapitału, niska sprzedaż, wyższe koszty pracy i inne.

Umorzenie długów jest opcją, jeśli znajdziesz się w sytuacji takiej jak opisywana wyżej. Umorzenie długów polega na spłacie długów przy jednoczesnej ochronie majątku (takiego jak majątek lub samochody). Istnieją różne rodzaje umorzenia długów, takie jak upadłość konsumencka, plany zarządzania długiem i umowy ugody.

Upadłość konsumencka i jej skutki

Upadłość konsumencka i jej skutki. Konsumenci, którzy złożyli wniosek o objęcie ochroną upadłościową, mogą zostać zwolnieni z większości długów, w zależności od wybranego przez nich rodzaju upadłości. Proces wstrzymuje wszelkie działania windykacyjne, w tym rozmowy telefoniczne i działania prawne. Upadłość automatycznie zatrzymuje również procesy sądowe, zastawy sądowe i egzekucje prowadzone aktualnie w danej sprawie.

Kiedy ludzie walczą o spłatę swoich długów, w końcu popadają w ekonomiczne bankructwo. W tym momencie nie stać ich nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb.

Najlepszym sposobem na pozbycie się długów jest upadłość konsumencka. Upadłość wymazuje całą Twoją zdolność kredytową i musisz poczekać co najmniej 10 lat, zanim będziesz mógł ponownie ubiegać się o kredyt. Ma to pewne ograniczenia, jednak dla osoby, która nie jest w stanie spłacić swojego zadłużenia, może okazać się wybawieniem i szansą na rozpoczęcie życia na nowo, z czystą kartą, bez długów.