Porady prawne online - uzyskaj pomoc prawnika

Nasza kancelaria udziela porad prawnych i świadczy usługi antywindykacyjne. Oznacza to, że pomagamy wyjść z zadłużenia osobom, które mają zobowiązania finansowe. Opracowujemy plan działania i przeprowadzamy profesjonalne oddłużenie - z komornikiem oraz bez komornika, w zależności od konkretnej sytuacji. Nasze usługi skierowane są do osób fizycznych oraz firm. Oferujemy również porady prawne online - bez wychodzenia z domu. W zakres naszych usług wchodzą również darmowe porady prawne.

Icon

Upadłość konsumencka

Jako kancelaria antywindykacyjna oferujemy fachową pomoc prawną w oddłużaniu. Na podstawie rzetelnej analizy sytuacji finansowej dłużnika opracowujemy strategię działania, które ma na celu rozłożenie należności na dogodne raty lub całkowite anulowanie zadłużenia.
Icon

Zwrot prowizji bankowej

W zakres naszych usług wchodzą porady w zakresie szeroko rozumianych umów bankowych. Każdy zainteresowany może przedstawić problem prawny, z którym się zmaga i uzyskać pomoc od doświadczonego prawnika. Świadczymy także porady prawne nieodpłatnie. W określone dni prawnik za darmo rozwiązuje problemy i udziela pomocy prawnej osobom, które tego potrzebują.
Icon

Konsultacje prawne

Porady prawne online, które świadczymy, pomagają dłużnikom poznać sytuację, w jakiej się znaleźli. Dzięki pomocy prawnej mogą oni podjąć dalsze kroki oraz poznają swoje obowiązki i prawa. Oferujemy porady prawne na telefon, na e-mail. Prawnik online, bezpłatny sposób na uzyskanie porady.
Icon

Polisa prawna

Znajomość obowiązującego prawa, reguł i zasad jest podstawą przy procesie pomocy prawnej. Dlatego udzielamy kompleksowych porad prawnych, ale również przejmujemy obsługę spraw, reprezentujemy klienta przed sądami różnych instancji i bierzemy odpowiedzialność za sprawy, którymi się zajmujemy. Pomaga nam w tym nasze doświadczenie i wiedza. Dlatego opracowaliśmy jeden produkt, który łączy cały pakiet usług. Zapytaj doradcę o szczegóły...

Dla kogo dostępne są bezpłatne porady prawne?

Darmowy prawnik pomoże każdemu, kto potrzebuje porady prawnej, a znajduje się w trudniej sytuacji finansowej. Dążymy do tego, by każdy otrzymał pomoc prawną i poradę, jak rozwiązać swój problem.

Prawnik online za darmo - dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

W naszej kancelarii pracują profesjonalni prawnicy. Dzięki temu darmowa porada prawna jest fachowa i pozwala osobie mającej problem prawny rozwiązać go w prosty sposób.

W jaki sposób bezpłatny prawnik może pomóc?

W taki sam sposób, jak każdy inny prawnik. Darmowy dostęp do porad pozwala osobom w trudnej sytuacji uzyskać fachową pomoc. Jedyną różnicą jest fakt, że można uzyskać porady prawne przez telefon, nie musząc wychodzić z domu. Możesz skorzystać z usług prawników, dostępny jest adwokat, online. Darmowy sposób na uzyskanie wiedzy niezbędnej do rozwiązania problemu.

Czy konsultacja z prawnikiem jest zawsze bezpłatna?

Jeśli potrzebujesz porady prawnej i chcesz uzyskać odpowiedź, co zrobić w danej sytuacji, taka porada prawna będzie bezpłatna. Prawnik online darmowy podpowie, jakie kroki warto wykonać, jednak tylko uzyskanie informacji jest bezpłatne. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług kancelarii, wtedy taka porada prawna wraz z usługą są płatne. Sama informacja od prawnika - nie.

W jaki sposób uzyskać porady online?

W ramach fundacji oferujemy bezpłatną pomoc antywindykacyjną, do dyspozycji pozostaje doświadczony prawnik. Fundacja pomaga szerzyć wiedzę na temat dziedzin prawa jak również podejmuje kroki w celu rozwiązania trudnej sytuacji dłużnika. Porady online nieodpłatnie świadczymy w określonych dniach w ramach bezpłatnych porad prawnych. Wystarczy wysłać wiadomość e-mail.

Jeśli masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi na naszej stronie, napisz do nas.
Z przyjemnością odpowiemy na każde z nich.

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy
się z tobą.

Zamów rozmowę telefoniczną. Zostaw swój numer, oddzwonimy.

Administratorem pozostawionych danych będzie Kancelaria Antywindykacyjna. z o.o. Wpisane dane zostaną przetworzone w celach marketingowych – marketingu bezpośredniego produktów i usług przez nas oferowanych.