Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/platne/serwer108932/public_html/kancelaria/wp-content/plugins/wp-gilid-panel/admin/functions.settings.php on line 598
Konsultacja online / scan / koronowirus / kontakt przez internet - Kancelaria Antywindykacyjna

Konsultacja online / scan / koronowirus / kontakt przez internet

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dobrze mieć „swojego człowieka” w kancelarii. A jeszcze lepiej mieć do dyspozycji eksperta dostępnego przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Możesz komunikować się z nim tak, jak lubisz i wtedy, gdy tego potrzebujesz. Twoje sprawy zostaną załatwione online – w mgnieniu oka i bez dodatkowych opłat.

Pdczas jednego połączenia możesz prowadzić rozmowę na czacie, wideo czy audio. W każdym momencie możemy też przełączyć Cię do rozmowy wideo z czata. To szczególnie ważne, kiedy chcesz coś nam pokazać, albo wolisz z nami pisać na czacie, bo np. jedziesz w pociągu.

Małe podsumowanie:

  • przez www linie na klik standardowo porozmawiasz z ekspertem, a teraz napiszesz do nas na czacie lub połączysz się na wideo
  • nie musisz wpisywać dodatkowych haseł czy kodów
  • chcemy dąć Ci równy dostęp do wszystkich kanałów, bo wiemy, że każdy z nas ma różne potrzeby i preferencje
  • jesteśmy dla Ciebie gdy tego potrzebujesz, wszędzie gdzie chcesz, a teraz jak chceszUdanych rozmów 🙂

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy
się z tobą.

Zamów rozmowę telefoniczną. Zostaw swój numer, oddzwonimy.

Administratorem pozostawionych danych będzie Kancelaria Antywindykacyjna. z o.o. Wpisane dane zostaną przetworzone w celach marketingowych – marketingu bezpośredniego produktów i usług przez nas oferowanych.