Do kogo skierowana jest oferta naszej kancelarii?

Posiadamy praktyczną wiedzę aby w profesjonalny sposób Ci pomóc. Reprezentujemy grupę kancelarii prawnych prowadzących praktykę zawodową o ściśle określonej specjalizacji. Nie oferujemy Ci ogólnej pomocy, tylko dostęp do konkretnych rozwiązań prawnych. Podstawą nawiązania współpracy jest bezpłatny audyt zgłoszonej sprawy do audytu kancelarii.

Wierzymy w Profesjonalnych Pełnomocników jakimi są Adwokat, czy Radca Prawny, dlatego oferujemy profesjonalne usługi prawne na każdym etapie postępowania sądowego. Poszukujemy rozwiązań zgodnych z literą prawa i co najważniejsze jesteśmy w tym skuteczni.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których poznamy szczegóły oraz przeprowadzimy analizę dokumentów.

0 +
Lat doświadczenia
0
Oddziałów
umbrella
Reportaż o kancelarii

Choć bardzo bym chciał, nie da się uciec od tematu COVID -19. Niby mniej go już na pierwszych stronach gazet czy w nagłówkach portali internetowych ale wciąż wisi nam nad głowami. Wisi głownie w postaci niepewności. Latami żyliśmy bowiem w przeświadczeniu, że skoro mamy plan, to uda się go zrealizować. Aż tu bum!, okazało się, że nie wszystko zależy od nas, że jest jakaś wyższa siła, która może nam radykalnie pokrzyżować założenia, które poczyniliśmy. Jak funkcjonować z tym garbem obaw o stabilność?

Szanowni Państwo nie ma gotowej recepty, która rozwiąże wszystkie problemy prawne. Najważniejsze jest zachować spokój, każda nieprzemyślana decyzja może pogorszyć Twój stan prawny. Wielokrotnie sygnalizujemy w rozmowach z naszymi klientami, najważniejsze w planowaniu strategii prawnej, jest zrozumienie ich podstaw prawnych oraz opracowanie logistyki obsługi sprawy z kancelarią.

Szukają Państwo bodźców do działania? Nie wiedzą gdzie znaleść pomoc, czy specjalistów ? Mogą mieć Państwo pewność, że w naszej kancelarii znajdą kogoś wyjątkowego, kogo warto posłuchać i rozważyć jego merytoryczne doradztwo. Naszą kancelarię tworzą ludzie z pasją i przede wszystkim praktycy, którzy widzą w sprawie człowieka i patrzą na sprawę jego oczami.

Z wyrazami uznania. 

Dominik Ciecierski – prawnik – właściciel kancelarii.

Pomagamy naszym klientom niestanie od 2013 roku. Uczestniczymy aktywnie w mediach w obronie praw dłużnika i szeroko rozumianej niesprawiedliwości prawnej.

Gdy jeden dług spłacasz innym, możesz wpaść w spiralę zadłużenia. To może się przydarzyć każdemu, wystarczy, że raz powinie się nam noga. Dla bankrutów jest jednak nadzieja – antywindykator, czyli prawnik, który ma pomóc stanąć dłużnikowi na nogi. W jaki sposób? Czy to legalne? Ile kosztują usługi antywindykatora? Na co zwracać uwagę przy wyborze osoby, która ma zadbać o nasz interes finansowy? O tym w Dzień Dobry TVN Kancelaria Antywindykacyjna TM.

Odtwórz wideo
Pomagamy skutecznie od 2013 roku. To 9 lat nieustannego doświadczenia w obronie praw dłużnika

Statystyki naszej pracy śledzą na bieżąco media od 2013 roku w postaci publikacji materiałów o charakterze reportaży trudnych spraw znajdujących swoje szczęśliwe zakończenie. Sukcesy naszych klientów, to najlepsza reklama naszej kancelarii.

Zapraszamy do odwiedzin jednego z naszych Oddziałów Kancelarii dostępnych  już w 20 miastach w Polsce!

Znajdź najbliższy Oddział w Twojej okolicy, zbierz dokumenty i zapraszamy na kawę. Będziemy rozmawiać o Twojej przyszłości, lub skorzystaj ze Zdalnej Pomocy Prawnej. 

Dowiedz się co mówią o nas w mediach