Radzimy sobie z kryzysami

Dla profesjonalistów - dla Ciebie

Kancelaria Antywindykacyjna TM jest jedna z czołowych, niezależnych firm prawniczych w Polsce świadczących usługi prawne w zakresie pomocy w oddłużaniu. Od ponad 9 lat nasi specjalisci zapewniają wsparcie biznesowe i bezpieczeństwo w przeprowadzaniu Klientów przez proces oddłużania. Zapewniamy profesjonalną pomoc, zdobytą przez lata praktyki. Pomocy prawnej udzielamy zarówno w formie online jak i stacjonarne nie w jednym z naszych oddziałów. 

 

0 +
doświadczenia
0
Oddziałów w kraju

Szanowni Państwo nie ma gotowej recepty, która rozwiąże wszystkie problemy prawne. Najważniejsze jest zachować spokój, każda nieprzemyślana decyzja może pogorszyć Twój stan prawny. Wielokrotnie sygnalizujemy w rozmowach z naszymi klientami, najważniejsze w planowaniu strategii prawnej, jest zrozumienie ich podstaw prawnych oraz opracowanie logistyki obsługi sprawy z kancelarią.

W kancelarii zajmuje się budowaniem marki Kancelarii Antywindykacyjnej TM. Jako właściciel kancelarii szczególny nacisk zwracam na dobór partnerów oraz rozwój kompetencji administracji kancelarii.

 

Dominik  Ciecierski – Założyciel kancelarii.

Szukają Państwo bodźców do działania? Nie wiedzą gdzie znaleść pomoc, czy specjalistów ? Mogą mieć Państwo pewność, że w naszej kancelarii znajdą kogoś wyjątkowego, kogo warto posłuchać i rozważyć jego merytoryczne doradztwo. Naszą kancelarię tworzą ludzie z pasją i przede wszystkim praktycy, którzy widzą w sprawie człowieka i patrzą na sprawę jego oczami.

W kancelarii zajmuje się budowaniem modelu sprzedażowego poprzez bezpośrednią współpracę z nowymi partnerami franczyzowymi kancelarii.

Zapraszam do kontaktu. 

Marek Mazurkiewicz – Prezes kancelarii.

Reportaż o kancelarii

Pomagamy naszym klientom niestanie od 2013 roku. Uczestniczymy aktywnie w mediach w obronie praw dłużnika i szeroko rozumianej niesprawiedliwości prawnej.

Gdy jeden dług spłacasz innym, możesz wpaść w spiralę zadłużenia. To może się przydarzyć każdemu, wystarczy, że raz powinie się nam noga. Dla bankrutów jest jednak nadzieja – antywindykator, czyli prawnik, który ma pomóc stanąć dłużnikowi na nogi. W jaki sposób? Czy to legalne? Ile kosztują usługi antywindykatora? Na co zwracać uwagę przy wyborze osoby, która ma zadbać o nasz interes finansowy? O tym w Dzień Dobry TVN Kancelaria Antywindykacyjna TM.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Zaplecze naszych spraw to życiowe historie naszych klientów.

Nie ma wątpliwości, że im gorzej osoba ocenia siebie, swoje zasoby i możliwości, im bardziej pesymistycznie widzi swoje szanse, tym trudniej zmobilizować ją do aktywnego działania, np. poszukiwania pomocy. Osoby zadłużone mają też świadomość jak negatywnie są postrzegane przez innych, np. wierzycieli, osoby najbliższe, itd. To wszystko razem działa jak samospełniająca się przepowiednia

Największymi bohaterami są ludzie, których widzimy każdego dnia.

Statystyki naszej pracy śledzą na bieżąco media od 2013 roku w postaci publikacji materiałów o charakterze reportaży trudnych spraw znajdujących swoje szczęśliwe zakończenie. Sukcesy naszych klientów, to najlepsza reklama naszej kancelarii.

Zapraszamy do odwiedzin jednego z naszych Oddziałów Kancelarii dostępnych  już w 20 miastach w Polsce!

Znajdź najbliższy Oddział w Twojej okolicy, zbierz dokumenty i zapraszamy na kawę. Będziemy rozmawiać o Twojej przyszłości, lub skorzystaj ze Zdalnej Pomocy Prawnej. 

Dowiedz się co mówią o nas w mediach