Kancelaria Antywindykacyjna
Wrocław

Nie ulega wątpliwości, że nasza specjalizacja musiała zainteresować media. Poruszamy życiowe dramaty, często historię ludzi, którzy nie mają gdzie szukać prawnej pomocy. Walczymy nie tylko z przeciwnościami losu ale także z niesprawiedliwymi praktykami machin windykacyjnych nastawionych tylko na zysk.

*Wypełnienie formularza lub telefon w tym miejscu trafi bezpośrednio do oddziału na którego podstronie jesteś.

Upadłość konsumencka
Oddłużanie
Upadłość Gospodarcza
Pomoc Prawna

LICZBA UPADŁOŚCI
w III kwartale 2020r.

0

LICZBA DŁUŻNIKÓW
stan na 2020 rok.

0 mln

RYNEK WIERZYTELNOŚCI
stan na 2020 rok.

0 mld

Skuteczna analiza antywindykacyjna

Naszym zadaniem jest przeprowadzenie wyczerpującej i wielopłaszczyznowej analizy dotyczącej kondycji finansowej prawnej i podatkowej naszego Klienta.

Oferujemy oddłużanie firm oraz osób fizycznych.

Jak wyjść z długów?

Z nami uzyskasz odpowiedź na to pytanie.

Czym się zajmujemy?

Pomoc w oddłużaniu

Opracowujemy strategie działania.

CEL:

Obsługa prawna

Znajomość prawa, reguł i zasad w procesie antywindykacyjnym.

CEL:

Doradztwo prawne
dla dłużników

Porady prawne online, na telefon w oddziale.

CEL:

Kontakt

Telefon
Adres

50-601 Wrocław
ul. Tęczowa 57/A7

Jeżeli nie masz czasu, lub nie chcesz dzwonić lub pisać maili to kliknij w przycisk poniżej a to my zadzwonimy do ciebie!

Sposobów na pozbycie się długów jest wiele. Obejmują one upadłość, windykację długów, umorzenie długów i zarządzanie długiem. Nasza kancelaria zajmuje się pomocą osobom, które są w trudnej sytuacji finansowej poprzez podjęcie działań zmierzających do przywrócenia płynności finansowej. Oferujemy pomoc prawną. Jeśli masz problemy natury finansowej, pomożemy. Nie zawsze upadłość konsumencka jest jedynym sposobem na uwolnienie się od zadłużenia.

Odzyskiwanie długów to wiele usług, z których osoby zadłużone mogą skorzystać, aby poradzić sobie ze swoimi długami w sposób, który jest dla nich bardziej przystępny. To alternatywa dla tradycyjnego podejścia komorniczego. Agencja zajmująca się windykacją długów przejmie odpowiedzialność za negocjacje z wierzycielami, aby pomóc Ci opracować wzajemnie akceptowalny plan płatności, dzięki czemu możesz uniknąć bankructwa lub zajęcia wynagrodzenia. Skorzystaj z pomocy prawnej, by dowiedzieć się, jakie masz opcje. Nasza kancelaria antywindykacyjna to rozwiązanie dla Ciebie.

Jak umorzyć długi?

Umorzenie długów można osiągnąć na różne sposoby, a najskuteczniejszym sposobem jest skorzystanie z pomocy profesjonalnej kancelarii antywindykacyjnej. Nasi pracownicy pomogą Ci pozbyć się długów, posiadają oni niezbędną wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Kancelaria antywindykacyjna – Wrocław. Skorzystaj z pomocy prawnej.

W dzisiejszych czasach łatwo popaść w długi. Nawet ci, którzy dobrze radzą sobie z pieniędzmi i wiedzą, jak wydawać tylko to, co zarobią, mogą czasami znaleźć się w sytuacji, w której są winni więcej i muszą spłacać raty wyższe, niż mogą sobie na to pozwolić. Skorzystaj z pomocy prawnej. 

Opcje umorzenia długów obejmują:

– Biuro windykacyjne: Osoba może skontaktować się z kancelarią antywindykacyjną i poprosić o pomoc w zadłużeniu. Kancelarie oferują ludziom wiele różnych sposobów radzenia sobie z długami, takich jak negocjowanie umów lub znajdowanie rozwiązań, które pozwolą im spłacać długi w czasie.

– Upadłość konsumencka: jest to proces prawny, który pozwala osobom z nagromadzonymi długami uwolnić się od nich i zacząć od nowa. W przypadku firm jest to upadłość gospodarcza, upadłość konsumencka dotyczy osób fizycznych.

– Komornicy – to osoby, które przyjdą do Twoich drzwi w imieniu sądu. Zajmują się egzekwowaniem należności.

Poznaj sposoby na poprawę swojej sytuacji

Rozwój internetu wprawił nasz świat w stan płynnego ruchu. Robimy coraz więcej zakupów w sieci, niekiedy popadając w skrajny konsumpcjonizm. Może to wpędzić w zadłużenie. Firmy pożyczkowe wciąż ulepszają swoje oferty. 

Skorzystaj z pomocy prawnej. Istnieje wiele praktycznych powodów, dla których dłużnicy mogą próbować unikać kontaktu ze swoimi windykatorami. Być może znaleźli się w trudnych czasach i nie mogą związać końca z końcem, proces radzenia sobie z wierzycielami jest zbyt trudny lub przygnębiający, albo mogą mieć przekonania religijne, które zabraniają im angażowania się w transakcje finansowe z wierzycielami.

W rezultacie windykatorzy często stosują agresywne taktyki, takie jak telefony z groźbami, procesy sądowe, a nawet przemoc, aby zastraszyć ludzi, aby spłacili to, co są winni.

Nikt nie lubi myśleć o długach. Ale, jak to się mówi, to, czego nie wiesz, może cię zranić. Jest jednak kilka sposobów na pozbycie się długów.

Dług to obciążenie finansowe, które może być koszmarem, jeśli nie jest odpowiednio zarządzane. Jeśli szukasz wyjścia z długów i obawiasz się, że upadłość konsumencka nie jest dla ciebie opcją, istnieją inne sposoby na pozbycie się długów. Oddłużanie obejmuje współpracę z firmami, które specjalizują się w pomocy konsumentom, którzy mają nadmierne zadłużenie na karcie kredytowej lub inne długi i potrzebują pomocy w zarządzaniu rachunkami i powrocie na właściwe tory finansowe.

Upadłość konsumencka

Wzrost zadłużenia konsumentów w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat doprowadził do tego, że wiele osób złożyło wnioski o upadłość. Upadłość to procedura prawna, która pomaga konsumentom pozbyć się długów.

Wniosek o ogłoszenie upadłości składa osoba fizyczna z pomocą swojego prawnika, którego można znaleźć online. Wniosek jest następnie rozpatrywany przez wyznaczonego przez sąd syndyka i prawnika, który decyduje, czy ogłosić upadłość danej osoby, czy też nie. Jeśli zostanie ogłoszona upadłość, wszystkie długi zostają umorzone, ale osoba nie może kupować żadnych towarów na kredyt przez określony czas.

Umorzenie należności

Pierwszym krokiem do uzyskania umorzenia należności jest wizyta w biurze antywindykacyjnym. Oferujemy pomoc prawną osobom w trudnej sytuacji finansowej.

Dłużnicy, którzy nie wywiązali się ze swoich zobowiązań, ale nie byli w stanie zapobiec skontaktowaniu się z komornikiem lub innym windykatorem, mogą skontaktować się ze specjalistą ds. windykacji, aby uzyskać pomoc w wyjściu z długów.

Dłużnik musi najpierw udać się do biura antywindykacyjnego i wypełnić formularz. Następnie zostanie wezwany na konsultację, podczas której zostanie poinformowany o dostępnych opcjach i o tym, co musi zrobić dalej, aby było możliwe podjęcie działań.

Oddłużanie odnosi się do wielu sposobów, w jakie dana osoba może uzyskać pomoc w zmniejszeniu kwoty należnych pieniędzy. Może być wynikiem uzyskania całkowitego lub częściowego zmniejszenia zadłużenia po złożeniu wniosku o upadłość, w drodze negocjacji z wierzycielem (tj. ugody) lub w drodze innego postępowania sądowego.

Komornik to funkcjonariusz wymiaru sprawiedliwości powołany przez sąd do wykonywania jego nakazów i nakazów windykacji długów i płatności. Może wejść w posiadanie aktywów należących do dłużników sądowych, takich jak samochody czy domy, i sprzedać je w celu spłaty wierzycieli. Wszystko może się skończyć egzekucją komorniczą.

Nie zawsze łatwo jest wyjść z długów, ale istnieją sposoby na zmniejszenie długów i uzyskanie pomocy w odzyskaniu. Możesz porozmawiać o swojej sytuacji z biurem antywindykacyjnym, doradzą jak najlepiej postąpić w Twojej sprawie i pomocą w przywróceniu płynności finansowej. Upadłość konsumencka to nie jedyne rozwiązanie.