https://kancelaria-antywindykacyjna.com
Dla ciebie
Dla firmy
Główne obszary pomocy prawnej

Pomoc w kredytach – w czym pomoże kancelaria antywindykacyjna?

Spis Treści

Statystycznie rzecz biorąc, wiele osób ma problemy ze spłatą swoich zobowiązań. Dzieje się tak z różnych powodów i nie zawsze brak w spłatach zadłużeń wynika z unikania odpowiedzialności przez dłużnika. Aby nie wpaść w spiralę zadłużenia, należy jak najszybciej podjąć odpowiednie kroki w celu spłaty zaciągniętego długu. Co w momencie, kiedy nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z zadłużeniami sami? Gdzie szukać pomocy prawnej?

 

Z poniższych treści dowiesz się, czym zajmują się kancelarie antywindykacyjne, kiedy możesz uzyskać pomoc od kancelarii antywindykacyjnej, w jakich sytuacjach skorzystanie z usług kancelarii będzie niezbędne, jak uzyskać pomoc w kredytach frankowych, konsolidacyjnych i hipotecznych oraz gdzie uzyskać wsparcie w momencie posiadania bardzo trudnych do spłaty długów.

Pomoc w kredytach
Osoby zadłużone, nieradzące sobie ze spłatą zobowiązań, mogą skorzystać z pomocy kancelarii antywindykacyjnej. Prawnicy pracujący w tego typu firmie mają do dyspozycji szereg prawnych środków, dzięki którym mogą w skuteczny sposób udzielić wsparcia osobom potrzebującym. Nie ma znaczenia czy jesteś na etapie postępowania przedsądowego czy już egzekucyjnego. W jaki sposób działa kancelaria antywindykacyjna?

W pierwszej kolejności bada ona zasadność roszczeń względem ciebie. Istnieją sytuacje, w których żądania wierzyciela nie mają podstaw prawnych bądź są niezgodne z prawem. Często w takich sytuacjach występuje zawyżenie kwoty roszczeniowej, przedawnienie długu bądź w grę wchodzą błędy w procedurach. Takie sytuacje najczęściej mają miejsce, kiedy korzystaliśmy z pożyczek lichwiarskich. Jeśli jednak po analizie prawniczej okaże się, że żądane kwoty spłaty są uzasadnione prawnie, w takiej sytuacji kancelaria antywindykacyjna może zaproponować Ci strategię spłaty twoich zadłużeń.

Głównym celem firmy oddłużeniowej jest polubowne rozwiązanie danego sporu. Pamiętajmy jednak, że dług nie zniknie i będzie musiał zostać przez ciebie spłacony. Dzięki kancelarii antywindykacyjnej możesz jednak skorzystać z takiego rozwiązania spłaty zadłużenia, które będzie dla ciebie osiągalne finansowo i nie będzie wymagało zaciągania kolejnych pożyczek na poczet spłaty zaległych należności.

Pomoc w kredycie hipotecznym
Kredyt hipoteczny to jedno z najczęściej zaciąganych zadłużeń. Kredytobiorca pozyskuje dzięki niemu środki od banku na kupno wybranego przez siebie lokalu, zobowiązując się tym samym do spłaty zadłużenia na określonych przez dany bank zasadach. Najczęściej odbywa się to ratalnie. Bank udziela takiego rodzaju pożyczki osobom chcącym kupić mieszkanie lub dom, ale również tym, którzy chcą sfinansować budowę domu czy np. zakupić działkę budowlaną. Co w sytuacji, kiedy nie jesteśmy w stanie spłacać rat kredytu hipotecznego, a dług rośnie dzień po dniu, dokładając kolejne odsetki?

Możemy wtedy udać się po pomoc do kancelarii antywindykacyjnej, która pomoże nam w spłacie zadłużenia. Banki zabezpieczają się na wiele sposobów, są to instytucje państwowe i działając legalnie, wymagają spłaty zadłużenia, upominając się o nie. Nie należy w takiej sytuacji unikać ponagleń, tylko szukać rozwiązania problemu, ponieważ dług nie rozpłynie się w powietrzu. Dzięki kancelarii antywindykacyjnej i jej pomocy w spłacie zadłużenia kredytu hipotecznego, możemy wyjść z całej opresji obronną ręką. Specjaliści z zakresu windykacji, którzy doskonale znają prawo kredytobiorcy, pomogą ci znaleźć najlepsze rozwiązanie na spłatę długu oraz doprowadzić do porozumienia stron, przez co będziesz w stanie opłacić zadłużenie i zamknąć niekomfortową sytuację.

Pomoc w kredytach frankowych
Kredyt we frankach jest o wiele bardziej skomplikowany niż standardowa hipoteka zaciągnięta w złotówkach. Istniały dwa warianty pożyczek we franku szwajcarskim – denominowana i indeksowana. Nie mniej jednak, wszystko opierało się na podstawie bieżącego kursu franka, co wpływało na wahania kwot rat spłacanych przez kredytobiorców. Jeśli spłata takiego zadłużenia stała się dla ciebie problemem i przez zaprzestanie opłat pojawiły się problemy z windykacją czy też komornikiem, możesz zgłosić się po pomoc do kancelarii antywindykacyjnej. Zajmuje się ona monitorowaniem prac komorniczych, firm windykacyjnych i sądów, jednocześnie pilnując, aby wszelkie procedury skierowane pod twoim adresem odbywały się zgodnie z prawem. Ponadto, wykwalifikowani prawnicy dokładają wszelkich starań, by zadłużenie, które posiadasz, zostało rozłożone w taki sposób, aby było przez ciebie możliwe do spłaty. Jeśli istnieje taka możliwość, kancelaria antywindykacyjna może pomóc ci także w umorzeniu zadłużenia. Wszystko zależy od tego, w jakiej sytuacji finansowej się znajdujesz.

Pomoc w kredycie konsolidacyjnym
Kredyt konsolidacyjny, to inaczej kredyt gotówkowy, który zostaje przydzielony przez bank na spłatę innych zobowiązań – pożyczek, innych kredytów gotówkowych, rat za samochód itp. Polega on na połączeniu wszystkich twoich zadłużeń w jedno, co pozwala na uzyskanie jednej raty kredytu. Niestety, czasami mimo podjęcia takich kroków, by pomóc sobie w organizacji swoich zadłużeń, nadal pojawia się problem ze spłatą kredytu, co najczęściej skutkuje ponagleniami wysyłanymi przez bank, a w ostateczności windykacją i komornikiem. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie zwrócenie się o pomoc do kancelarii antywindykacyjnej, która zajmuje się także sprawami osób zadłużonych kredytem konsolidacyjnym. Dzięki takiego rodzaju pomocy uzyskasz możliwość spłaty swojego zadłużenia na korzystnych dla ciebie warunkach i uwolni cię od windykacji oraz komorniczych ponagleń.

Pomoc w bardzo trudnym kredycie
Bardzo trudny kredyt to pojęcie dotyczące pożyczek gotówkowych pozyskiwanych na dowód osobisty – tzw. pożyczek lichwiarskich. Firmy udzielające takiego rodzaju kredytów działają bardzo często w sposób niezgodny z prawem, opierając swoje działalności na osobach zdesperowanych, które nie mogą pozyskać kredytu legalnie i najczęściej są już zadłużone w innych miejscach, a kwoty z pożyczek lichwiarskich przeznaczają na spłatę innych zadłużeń. Nazywa się to spiralą zadłużenia, w którą łatwo wpaść, jednak trudniej się z niej wydostać – zwłaszcza wtedy, kiedy próbujemy zrobić to na własną rękę. Najlepiej skorzystać w takiej sytuacji z pomocy wykwalifikowanych w temacie prawników z kanceliarii antywindykacyjnej, którzy wystosują do danych firm odpowiednie pisma i przeprowadzą twoją sprawę krok po kroku, dbając o twoje bezpieczeństwo finansowe i o bezpieczeństwo twoich danych osobowych.

 

Polecane wpisy na blogu:

 • Kancelaria Antywindykacyjna
 • Kontakt

  Infolinia:
  +48 22 299 08 70

   

  Sekretariat:
  +48 (22) 299 03 70

   

  Franczyza:
  +48 578 646 434

   

  Obsługa prawna:
  +48 (71) 307 27 87

 • ...