https://kancelaria-antywindykacyjna.com
Dla ciebie
Dla firmy
Główne obszary pomocy prawnej

Jakie może być efekt takich negocjacji – warianty?

Spis Treści

Jakie może być efekt takich negocjacji – warianty?

Negocjacje to zawsze paleta możliwości. Wszystko zależy od tzw. Asów w rękawie, jakie mamy. Chociaż zdarzały się sytuacje, gdzie nie było ich wcale a mimo wszystko musieliśmy reprezentować klientów, taka by zoptymalizować daną sytuację do rzeczywistych możliwości naszego Mocodawcy. Negocjacje na pewno wydłużają postępowanie, a jeśli jest to element postępowania naprawczego, to wpływają na  egzekucję i całą procedurę administracyjną związaną z naliczaniem odsetek, czy też wstrzymaniem dodatkowych czynności komorniczych.

Warianty negocjacji nigdy nie mogą stanowić z góry założonego szablonu, ponieważ wierzyciele również potrafią zaskakiwać. Warianty są różne i dotyczą przeważnie: zbijania odsetek karnych, ustawowych , warunków porozumień, modyfikacji niekorzystnych i  niewygodnych zapisów, czy też klauzul w aneksach do umów.

Kancelaria zawsze przyjmuje dwa warianty negocjacji: pierwszy polega na dostosowaniu podstawowego scenariusza do realiów prawnych klienta, a drugi zoptymalizowaniu jego profilu, aby w przypadku braku współpracy ze strony wierzyciela, uzyskać założony efekt, poprzez zmianę okoliczności prawnych, do których sie odwołujemy, chociażby  przez postępowanie restrukturyzacyjne , układowe , czy też upadłościowe w  Polsce, czy też zagranicą.

 • Kancelaria Antywindykacyjna
 • Kontakt

  Infolinia:
  +48 22 299 08 70

   

  Sekretariat:
  +48 (22) 299 03 70

   

  Franczyza:
  +48 578 646 434

   

  Obsługa prawna:
  +48 (71) 307 27 87

 • ...