https://kancelaria-antywindykacyjna.com
Dla ciebie
Dla firmy
Główne obszary pomocy prawnej

Jak wygląda obsługa antywindykatora?

Spis Treści

Czy w negocjacjach bierze udział dłużnik czy wszystko bierze na siebie Kancelaria antywindykacyjna?

Jeśli dłużnik jest naszym klientem, to staramy się przejąć  pełną kontrolę nad wszystkim. Oczywiście każdy krok w porozumieniu z Dłużnikiem. Chodzi kancelari antywindykacyjnej o to przede wszystkim , aby działania Dłużnika były postrzegane jako logiczny i konsekwentny ciąg zdarzeń ukierunkowany na określony efekt , a nie żeby były postrzegane jako szereg chaotycznych nie skoordynowanych często sprzecznych działań Dłużnika. Wcześniej nim wybraliśmy takie spectrum działalności, pracowaliśmy, jako eksperci dla windykacji o charakterze doradczym dla banków, firm windykacyjnych czy też instytucji powiązanych i taka sytuacja w której Dłużnik wykonuje chaotyczne i sprzeczne działania jest dla tych firm idealna , bowiem daje szerokie spectrum działań i możliwości.

Do naszych zadań należało tworzenie procedur zarządzania obsługą klienta masowego w działach windykacyjnych, na każdym etapie postępowania. Dzięki naszej wiedzy powstało wiele znanych firm windykacyjnych, czy też działów w bankach na zasadzie windykacji wewnętrznej.

Nie zmieniliśmy strony, dlatego, że nie mieliśmy, co robić, wręcz przeciwnie.  Decyzje o wyspecjalizowaniu się w obsłudze klienta o takim profilu powstała samoczynnie, ponieważ prowadziliśmy pierwotnie Kancelarie o charakterze Debt Collect w Irlandii. Początki w Polsce miały charakter eksperymentalny, z tego też względu przez okres 2 lat pracowaliśmy zupełnie za free. Na dzień dzisiejszy nie widzimy dla siebie konkurencji, potrafimy w bardzo krótkim czasie otworzyć klientowi firmę w Dubaju, czy też w dowolnym miejscu na świecie wraz z całą infrastrukturą zależnych czynności, tak, aby mógł prowadzić biznes w sposób najbardziej zoptymalizowany podatkowo i biznesowo.

 • Kancelaria Antywindykacyjna
 • Kontakt

  Infolinia:
  +48 22 299 08 70

   

  Sekretariat:
  +48 (22) 299 03 70

   

  Franczyza:
  +48 578 646 434

   

  Obsługa prawna:
  +48 (71) 307 27 87

 • ...