https://kancelaria-antywindykacyjna.com
Dla ciebie
Dla firmy
Główne obszary pomocy prawnej

Ile kosztuje oddłużanie?

Spis Treści

Nasza Fundacja Antywindykacyjna (fundacja prawnicza) to odrębny oddział naszej firmy, pomagamy w niej osobom, które uwikłały się np. w pętlę kredytową i nie wiedzą jak wyjść z tej spirali zadłużeń.

W poniższym wpisie dowiesz się na czym polega proces oddłużania z pomocą adwokata, jak wygląda oddłużanie firm i osób fizycznych, jaki jest koszt pomocy prawnej firmy antywindykacyjnej oraz jak działają firmy oddłużeniowe.

Oddłużanie z pomocą adwokata

Oddłużanie z pomocą adwokata to skuteczny sposób na wyjście z długów bez ryzyka poniesienia dodatkowych kosztów. Wyjście z długów bez wsparcia adwokata zazwyczaj kończy się wpadnięciem w spiralę zadłużeń – spłacanie długu za pomocą zaciągania kolejnych zadłużeń to dalsze kłopoty. Do tego dochodzi presja ze strony windykatorów, którzy stosują metody często bezprawne, co sprawia, że dłużnik przestaje racjonalnie myśleć i spłaca czasami ogromne odsetki, które prawnie nie powinny być naliczane, szczególnie w przypadku pożyczek lichwiarskich.

Oddłużanie z pomocą adwokata to skuteczna pomoc w procesie wyjścia z długów. Adwokat to profesjonalny pełnomocnik, który skutecznie uchroni Cię przed popełnianiem kolejnych błędów.

Naszą kancelarię obsługą jedynie prawnicy z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy zadłużonym klientom w całej Polsce. Nasze oddziały możesz znaleźć m.in. we Wrocławiu, w Nowej Rudzie, w Warszawie, Olsztynie, Gdyni, jak również za granicą – w Londynie.

Nasze działania obejmują takie usługi jak: oddłużenia komornicze, pomoc zadłużonym firmom, pomoc w spłacie zadłużeń – wyjście ze spirali długów, pomoc zadłużonym w bankach, jak również pomoc w spłacie komornika, pomoc w oddłużaniu kredytów i wiele innych.

Oddłużanie firm oraz osób fizycznych

Oferujemy zarówno pomoc prawną dla klientów biznesowych, jak i dla osób fizycznych. Nasze wieloletnie doświadczenie stanowi nieodzowną pomoc dla działań związanych z tematem pomocy prawnej w procesie oddłużania.

Wiemy, że wielu naszych klientów poszukuje pomocy, szczególnie w kwestii wyjścia z pożyczek lichwiarskich. Dla bezpieczeństwa Państwa zalecamy oddłużenie z prawdziwym adwokatem. Należy rozróżnić kancelarię prawną od kancelarii adwokackiej, tę drugą może prowadzić jedynie uprawniony adwokat. Z naszą pomocą nie wpadniesz w ręce adwokatów bez doświadczenia. Nasza kancelaria antywindykacyjna udzieli Państwu fachowej pomocy na najwyższym poziomie.

Koszt pomocy prawników od długu

Każdą sprawę wyceniamy indywidualnie w zależności od sytuacji, ilości zadłużeń, skomplikowania procesu oddłużania. Wystarczy umówić się z nami na wizytę, udzielamy porad prawnych zarówno w naszych oddziałach – stacjonarnie, jak i poprzez rozmowę online.

Co zyskujesz dzięki adwokatowi?

Przede wszystkim komfort psychiczny, wsparcie w kontakcie z firmą windykacyjną i wierzycielami, wsparcie pełnomocnika pranego, który zajmie się procesem oddłużania za Państwa. Do zadań pełnomocnika należy m.in. złożenie zawiadomień do prokuratury, przejęcie rozmów z wierzycielami i firmami, które dług wykupiły, w przypadku naruszeń powiadomienie organów chroniących prawa konsumenckie.

Nasza kancelaria antywindykacyjna po zawarciu umowy staje się Państwa pełnomocnikiem, wszystkie pisma przechodzą przez nas i są opatrzone naszą pieczęcią, na co w takiej sytuacji firmy windykacyjne zazwyczaj zmieniają sposób działania.

Jak działają firmy oddłużeniowe?

Nasza kancelaria antywindykacyjna zaczyna współpracę z Państwem od chwili podpisania dokumentów i przekazania pełnomocnictwa. W następnej kolejności adwokat Państwa reprezentujący kontaktuje się ze wszystkimi wierzycielami, przedstawiając stosowne dokumenty, restrukturyzację długów lub propozycje ugody, oczywiście po uzgodnieniu z Państwem modelu proponowanych działań.

Reprezentowanie Państwa usług przez kancelarię antywindykacyjną sprawia, że wierzyciele i firmy windykacyjne zmieniają sposób rozmowy, patrzą na zadłużonego z większym szacunkiem i powagą, w końcu podpisanie umowy z firmą antywindykacyjną to wyjście na przeciw rozwiązaniu sprawy z zadłużaniem.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do wizyty osobistej w jednym z naszych oddziałów na terenie Polski, lub za granicą.

 • Kancelaria Antywindykacyjna
 • Kontakt

  Infolinia:
  +48 22 299 08 70

   

  Sekretariat:
  +48 (22) 299 03 70

   

  Franczyza:
  +48 578 646 434

   

  Obsługa prawna:
  +48 (71) 307 27 87

 • ...