https://kancelaria-antywindykacyjna.com
Dla ciebie
Dla firmy
Główne obszary pomocy prawnej

Franczyza pomysł na biznes

Spis Treści

Franczyza to sposób prowadzenia własnej firmy.

Dla wielu osób zasady rządzące franczyzą są niejasne i owiane mitami. Niektórzy sądzą, że to jakaś finansowa piramida, że chodzi o handel ubraniami. Pojawia się też wiele historii o wykorzystanych franczyzobiorcach, spektakularnych upadkach i bankructwach. Z kolei franczyzodawcy ciągle często przedstawiają swój biznes i ofertę jako przepustkę do szybkiego bogactwa.

Nie musisz być prawnikiem, aby prowadzić kancelarię! 

Franczyza to znany na całym świecie system prowadzenia biznesu, który od lat z powodzeniem funkcjonuje w Polsce. Prowadzenie firmy we współpracy z doświadczonym i wiarygodnym partnerem, minimalizuje ryzyko niepowodzenia i jest sposobem na stabilny rozwój i zarabianie pieniędzy.

Jesteśmy grupą kapitałową, w ramach której od lat działa i odnosi sukcesy firma finansowa. Na jej bazie stworzyliśmy Kancelarię Prawną, by kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie prawa i finansów. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub masz doświadczenie w sprzedaży, zostań naszym Partnerem! Jesteśmy jedyną siecią kancelarii prawnych, w której do uruchomienia oddziału nie potrzeba być prawnikiem.

Z tradycyjnymi kancelariami adwokackimi czy radcowskimi konkurujemy nie tylko ceną, ale przede wszystkim jakością. Mamy w swojej sieci specjalistów z różnych dziedzin prawa, z których doświadczenia można skorzystać.

więcej szczegółów

 • Kancelaria Antywindykacyjna
 • Kontakt

  Infolinia:
  +48 22 299 08 70

   

  Sekretariat:
  +48 (22) 299 03 70

   

  Franczyza:
  +48 578 646 434

   

  Obsługa prawna:
  +48 (71) 307 27 87

 • ...