Kancelaria w mediach

Nie ulega wątpliwości, że nasza specjalizacja musiała zainteresować media. Poruszamy życiowe dramaty, często historię ludzi, którzy nie mają gdzie szukać prawnej pomocy. Walczymy nie tylko z przeciwnościami losu ale także z niesprawiedliwymi praktykami machin windykacyjnych nastawionych tylko na zysk.

Nie ulega wątpliwości, że nasza specjalizacja musiała zainteresować media.
Poruszamy życiowe dramaty, często historię ludzi, którzy nie mają gdzie szukać prawnej pomocy.
Walczymy nie tylko z przeciwnościami losu ale także z niesprawiedliwymi praktykami machin windykacyjnych nastawionych tylko na zysk.

Wynajmujemy mieszkanie, podpisujemy umowę i myślimy, że wszystko będzie dobrze. Niestety, udostępnienie lokalu obcej osobie może się okazać koszmarem.
Co zrobić, aby ochronić swoje mienie i uniknąć nieuczciwego lokatora?

Również warte uwagi jest wystąpienie w programie Dzień Dobry TVN, prowadzonym przez Panią Dorotę Wellman oraz Pana Marcina Prokopa, w telewizji śniadaniowej Prezes kancelarii Dominik Ciecierski przedstawił widzom w jaki sposób stawia dłużników na nogi.

To tylko niektóre publikacje, które mogą Państwo znaleźć na nasz temat.

Gdy jeden dług spłacasz innym, możesz wpaść w spiralę zadłużenia. To może się przydarzyć każdemu, wystarczy, że raz powinie się nam noga.

Dla bankrutów jest jednak nadzieja – antywindykator, czyli prawnik, który ma pomóc stanąć dłużnikowi na nogi. W jaki sposób? Czy to legalne? Ile kosztują usługi antywindykatora? Na co zwracać uwagę przy wyborze osoby, która ma zadbać o nasz interes finansowy?

O tym w Dzień Dobry TVN prawnik i antywindykator Dominik Ciecierski.

TVP Info – Przede wszystkim klienci naszej kancelarii zastanawiają się jak to możliwe, że muszą skorzystać z naszych usług, skoro podpisali umowę wynajmu.

Powinno to wyglądać jakoś przejrzyście i klarownie (…). Są to głównie klienci, którzy trafili na nieuczciwych wierzycieli. Tak naprawdę prawo w ich rękach staje się niebezpiecznym narzędziem. (…) prawo jest w ten sposób skonstruowane, że chroni najemcę, jak i wynajmującego.

– mówił Dominik Ciecierski, kancelaria antywindykacyjna.

Dominik Ciecierski dodał: Myślę, że najwięcej sensu ma umowa okazjonalna, która jest w powszechnym użyciu i jest komfortowa dla obu stron – wynajmujący zapewnia lokatorowi – w przypadku gdyby z przyczyn losowych zmusił najemcę do wyprowadzenia się – lokal zastępczy, a najemca wpisuje w umowę adres, pod który się w razie kłopotów wyprowadzi (…)

Czasopismo biznesowe Forbes wyróżniło naszą kancelarię za kreatywność oraz za innowacyjne myślenie, to dla nas szczególne wyróżnienie, z uwagi na fakt, iż znaleźliśmy uznanie nie tylko jako prawnicy, ale też jako przedsiębiorcy.

Wielkim uznaniem będzie dla kancelarii, jeśli dzięki tym materiałom publicystycznym dojdą Państwo, do wniosku, że jesteśmy ekspertami, którym można zaufać i warto rozpocząć współprace, bo o efektach naszej współpracy można się przekonać tylko w jeden sposób.

Wspieramy naszą działalność poprzez fundacje działająca pod nazwą Fundacja Antywindykacyjna.

Skrócenie podstawowego okresu przedawnienia z 10 do 6 lat oraz obowiązek dla sądów sprawdzania czy nastąpiło przedawnienie – to dwie podstawowe zmiany zaproponowane przez ministerstwo sprawiedliwości.

Zdaniem ekspertów to pozytywna zmiana, która ułatwi życie konsumentom, w tym spadkobiercom długów, ale warto dopracować szczegóły projektu

Forbs wyróżnił nas również w swoim artykule.

*kliknij w tytuł artykułu aby do niego przejść.

Po sukcesie firm windykacyjnych przyszła kolej na drugą stronę barykady.
Dłużnicy, którzy nie radzą sobie ze swoim zadłużeniem mogą skorzystać z oferty antywindykatorów.

Dłużnik to nie przestępca – mówią przedstawiciele firm zajmujących się pomocą prawną w starciu z wierzycielami. Ale nie wszystkie z nich są uczciwe.
„Wzywamy do niezwłocznej spłaty zaległości w kwocie 8047,58 PLN. Prosimy o PILNY kontakt. EOS KSI Polska” – wiadomości o takiej treści otrzymuje od firmy windykacyjnej Tadeusz. Tyle że, jak mówi, nie ma pojęcia, czego dotyczy to zadłużenie.

Jeśli masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi na naszej stronie, napisz do nas.
Z przyjemnością odpowiemy na każde z nich.

Zamów rozmowę telefoniczną. Zostaw swój numer, oddzwonimy.

Administratorem pozostawionych danych będzie Kancelaria Antywindykacyjna. z o.o. Wpisane dane zostaną przetworzone w celach marketingowych – marketingu bezpośredniego produktów i usług przez nas oferowanych.

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy
się z tobą.