Do kogo skierowana jest oferta naszej kancelarii?

Oferujemy pomoc dla Klientów, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej. Naszą ofertę kierujemy między innymi do przedsiębiorców. Pomagamy im wyjść ze spirali zadłużenia, w której się znaleźli, biorąc kolejne kredyty, pożyczki czy chwilówki. W pracy na rzecz osób zadłużonych opieramy się na strategii działań, którą tworzymy po przeprowadzeniu audytu konkretnej sprawy. Dzięki temu możliwe jest rozłożenie długu na dogodne raty, zmniejszenie zadłużenia lub wręcz całkowite jego umożeniu.

Egzekucja komornicza

Sprawa sądowa

Icon

Opieka prawna

Icon

Ocena wiarygodności kontrahentów

Pomoc dla zadłużonych firm

Wezwanie do zapłaty

Wypowiedziana umowa kredytowa

Upadłość konsumencka

Kancelaria Prawna

Płatne konsultacje prawne

Nasza pomoc dla zadłużonych to przede wszystkim przejęcie sprawy i prowadzenie rozmów z wierzycielami w celu znalezienia najlepszego rozwiązania dla osób posiadających nieuregulowane zobowiązania finansowe.

W naszej ofercie znajduje się również bezpłatna pomoc prawna dla osób chcących skorzystać z nieodpłatnych porad prawnych. Fundacja Antywindykacyjna TM to, pomoc w postaci porady prawnych oraz szerzenie wiedzy prawniczej w zakresie ochrony praw dłużnika. Pomagamy zadłużonemu dociekać swoich praw i zrozumieć prawno - finansowe sytuację z wierzycielami. Pomoc dłużnikom to również reprezentowanie ich interesów przed sądami różnych instancji, jak i ochrona nieruchomości przed licytacją komorniczą. Można uzyskać pomoc w spłacie kredytów czy pożyczki .

Pomoc dla firm zadłużonych

Pomoc dla dłużników prowadzących własny biznes. W zakresie naszych usług znajduje się również oddłużanie osób prawnych i pomoc właścicielom firm w wyjściu z trudnej sytuacji. Podstawą w tym przypadku jest dokładna i wielopoziomowa analiza kondycji firmy. Na tej podstawie można zaproponować optymalne rozwiązania – może być to kredyt oddłużeniowy. Pomoc zadłużonym firmą obejmuje również szczegółowy plan restrukturyzacyjny oparty o wykonaną wcześniej prawną analizę przedsiębiorstwa.

Pomoc dla zadłużonych w bankach - dla osób fizycznych i prawnych

Nasza kancelaria oferuje pomoc w wyjściu z długów dla firm zadłużonych w bankach. Nasz Zespół specjalistów z dziedziny finansów, obsługi wierzytelności, inżynierii procesów biznesowych, jak i restrukturyzacji,  dokonają profesjonalnej analizy sprawy  i zaproponują pomoc w oddłużaniu kredytów. Rozwiązanie będzie dopasowane do sytuacji, w jakiej znalazł się Nasz potencjalny klient. Oferujemy pomoc zadłużonym w bankach i zaproponujemy strategię działań, która pozwoli na spłacenie pożyczki czy kredytów oraz uwolnienie się ze spirali zadłużenia.

ZACZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

REWOLUCJA DLA FIRM

Obsługa prawna i finansowa oraz pomoc dla zadłużonych.

Kompleksowe rozwiązania dla firm w postaci pakietów usług. Zarządzaj swoją firmą mądrze, ale sprawy związane z Twoimi finansami i obsługą prawną zostaw profesjonalistą.

Zacznij rozwijać swoją firmę poprzez mądre decyzje.

Konsultacje prawne

Skorzystaj z formularza rejestrowego – sprawdź, czy Twoja firma jest bezpieczna i zredukuj swój KNOW HOW przedsiębiorstwa. Kancelaria na wstępnym etapie to idealny partner, ponieważ konsultacje prawne pozwolą dokonać symulacji zdarzeń prawnych oraz ich następstw w przypadku ich późniejszych skutków prawnych. Koszt konsultacji to 200-500 zł, a wiedza, która może pomóc to bezcenna wartość dodana warta każdej ceny.

Jeśli masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi na naszej stronie, napisz do nas.
Z przyjemnością odpowiemy na każde z nich.

Wezwanie do zapłaty

Postępowanie windykacyjne – jak wygląda scenariusz takich czynności.

Wypowiedziana umowa

Bank lub Firma Leasingowa przysłała wypowiedzenie umowy – co dalej?

Zajęte konto bankowe

Co zrobić – gdy komornik zajmie rachunek bankowy w przedsiębiorstwie? Pomoc w spłacie wierzytelności.

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy
się z tobą.

Zamów rozmowę telefoniczną. Zostaw swój numer, oddzwonimy.

Administratorem pozostawionych danych będzie Kancelaria Antywindykacyjna. z o.o. Wpisane dane zostaną przetworzone w celach marketingowych – marketingu bezpośredniego produktów i usług przez nas oferowanych.