info@kancelaria-antywindykacyjna.com

Wpaść w długi może tak naprawdę każdy. Czasem wystarczy jedna zła decyzja, nieprzemyślany kredyt, a nawet – ciężka sytuacja losowa, jaka pochłonie wszystkie nasze oszczędności. Sprawdziliśmy, jak wydostać się ze spirali zadłużenia i odzyskać kontrolę nad finansami.

 

Anytywindykacja nie jest tajemną wiedzą, którą mogą posiąść tyko nieliczni. Jednak, aby się do tego zabrać, trzeba przyswoić kilka podstawowych informacji. W końcu cała sztuka szukania wyjścia z kryzysu polega na tym, by znaleść rozwiązanie dające pozytywne skutki prawne, w jak najkrótszym czasie. Dłużnik liczy czas, a nie pieniądze. Szukanie prawnego rozwiązania ma sens, gdy dłużnik zna prawo, na tyle dokładnie aby zrozumieć swój problem.

Pierwszy krok w dobrą stronę

Zbierz wszystko w logiczną całość. Uporządkuj pokoleii wszystkie zdarzenia ale skup się najbardziej na tych ostatnich. To właśnie one pokazują w jakiej sytuacji jesteś w danym momencie.

Krok drugi - to ocena własnych możliwości

Niewątpliwie takie sytuację nienależną do spraw prostych. Elementem wyjściowym jest rzetelny bilans zysków i strat. Matematyczna poprawność nawet amatorskich wyliczeń powinna pokazać sedno problemu.

Krok trzeci -budowa scenariusza czynności

Jeśli nie potrafisz sobie poradzić z emocjami, to powierz swoje sprawy profesjonalistom. Pewne czynności wymagają zimnej krwi, działanie na emocjach są często ukierunkowane nieobiektywną oceną zdarzeń.

Reklama kancelarii

Odtwórz wideo

Czekamy na Twój ruch!

Close Menu