dominik
Dominik Ciecierski, właściciel Kancelarii Antywindykacyjnej, wypowiedzi swoich adwersarzy z drugiej strony barykady kwituje krótko: to, że windykatorzy nas nie lubią, wcale mnie nie dziwi. Bo mieszamy im szyki.

Swoją filozofię biznesu wykłada prosto: antywindykacja nie jest od tego, żeby załatwić komuś spokojne życie za pożyczone pieniądze. – Nie będę reprezentował klienta, który mi powie: pożyczyłem i zamierzam dalej pożyczać, a wy zróbcie, żebym mógł nie spłacać i żyć w dostatku. Ale z drugiej strony dłużnik nie jest przestępcą z założenia. Często popadł w kłopoty z powodów obiektywnych. Dłużnikiem można zostać umyślnie, ale można też wpaść w długi np. przez niewypłacalność swoich kontrahentów – tłumaczy Ciecierski

Z Kancelarią Antywindykacyjną za pomocą kilku prostych kroków możesz poprawić swoją sytuację.

Zajmujemy się rozwiązywaniem najtrudniejszych spraw.
Nasze doświadczenie, to wieloletni wkład w obsłudze spraw o charakterze antywindykacyjnym.

W szczególności złożone postępowania prawne, w relacjach z wierzycielami.

Zostaw nam swój numer telefonu, a oddzwonimy do ciebie w ciągu godziny.

Na podstawie weryfikowanych dokumentów kancelaria dokonuje oceny prawnej otrzymanej sprawy. Jest to niezbędny etap, przed nawiązaniem współpracy, ponieważ kancelaria musi dokonać oceny formalno – merytorycznej sprawy, aby móc dokonać jej wyceny i ocenić zakres czynności prawnych związanych z jej obsługą.

To odpowiedz kancelarii, jaką składa bezpośrednio do klienta, odpowiedz zawiera merytoryczną ocenę każdej nadesłanej sprawy. Klient na podstawie takich informacji, może zrozumieć swoją sytuację prawną, i w jaki sposób ją naprawić.

Forma współpracy oparta na podstawie jasno sprecyzowanych celów oraz zakresów czynności prawnych. Klient zapoznaje się ze strategią kancelarii, oraz szczegółowym opisie każdych etapów postępowania.

Media o nas:

Uczestniczyliśmy kilkukrotnie w programie Pani Agaty Młynarskiej pt:”Świat się kręci” emitowanym na łamach TVP 1, przedstawialiśmy kuluary pracy antywindykatora, a praktyczną stroną efektów naszej pracy byli klienci naszej kancelarii, którzy mogli opowiedzieć o charakterze samej współpracy z naszą firmą.

Również warte uwagi jest wystąpienie w programie Dzień Dobry TVN, prowadzonym przez Panią Dorotę Wellman oraz Pana Marcina Prokopa, w telewizji śniadaniowej Prezes kancelarii Dominik Ciecierski przedstawił widzą w jaki sposób stawia dłużników na nogi. To tylko niektóre publikacje, które mogą Państwo znaleźć na nasz temat.

Czasopismo biznesowe Forbes wyróżniło naszą kancelarię za kreatywność oraz za innowacyjne myślenie, to dla nas szczególne wyróżnienie, z uwagi na fakt, iż znaleźliśmy uznanie nie tylko jako prawnicy, ale też jako przedsiębiorcy.

Wielkim uznaniem będzie dla kancelarii, jeśli dzięki tym materiałom publicystycznym dojdą Państwo, do wniosku, że jesteśmy ekspertami, którym można zaufać i warto rozpocząć współprace, bo o efektach naszej współpracy można się przekonać tylko w jeden sposób.

Wspieramy naszą działalność poprzez fundacje działająca pod nazwą Fundacja Antywindykacyjna.

Aktualności

Close Menu