Odtwórz wideo

Poszukujemy

Do stałej współpracy 

Gotowe modele współpracy dla

Managerów oddziałów

Stacjonarny i Wirtualny (zdalny)

Profesjonalnych pełnomocników

Kancelaria

Ten rynek musiał powstać. Skoro tak szybko rozwinęła się gałąź usług firm windykacyjnych, to było jasne, że po drugiej stronie wyrosną firmy, które będą miały ofertę antywindykacyjną.

Antywindykacja zaczęła się rozkręcać na dobre wraz z uruchomieniem e-sądu, czyli elektronicznego postępowania upominawczego. W zamyśle e-sąd miał ułatwić ściąganie drobnych należności, gdzie sprawy były proste od strony formalnej i można było zautomatyzować cały proces. Ale przez to powstał specyficzny typ prowadzenia postępowania, opierający się w dużym stopniu się na elektronicznej wymianie dokumentów. Pisma procesowe, które akceptuje taki automat, siłą rzeczy muszą być szablonowe, co jest ich największą słabością.

Sprawdzenie stanu prawnego jest kluczowe, windykatorzy specjalizują się w mąceniu dłużnikowi w głowie. I często on sam nie wie, na jakim etapie jest cały proces. – Windykatorzy działający na zlecenie wierzycieli prowadzą rozmowy z dłużnikami w oparciu o scenariusze przygotowane przez psychologów. Pierwiastek prawny jest tam ograniczony do minimum. Skuteczny windykator to jest taki, który zbije z pantałyku dłużnika i wznieci w nim poczucie winy. I zaogni je maksymalnie, aż dłużnik stanie na głowie, żeby znaleźć pieniądz. Czasem przedstawiciele wierzyciela stosują kontrowersyjne metody perswazji: np. mówią, że lada dzień do dłużnika zapuka komornik – choć sprawa nawet jeszcze nie trafiła na wokandę. Albo że zajmą mu pensję, jeśli spłata nie nastąpi w jakimś tam terminie. Tymczasem prawda jest taka, że wierzyciel jeszcze nawet nie wystąpił o wydanie klauzuli wykonalności, więc o egzekucji komorniczej nie ma mowy.

Odtwórz wideo

Franczyza

Otwórz Oddział Kancelarii w Twojej okolicy

Przewidywana suma inwestycji:

5.000 zł netto

Wirtualny oddział

20.000 zł netto

Oddział stacjonarny

5.000 zł    kwota zakupu licencji

Wirtualny Oddział (pakiet licencji)
Zapraszamy do współpracy podmioty zainteresowane nawiązaniem relacji o charakterze komercyjnym. Oferujemy wdrożeniowy pakiet szkoleń merytorycznych i produktowych w zakresie obsługi niewypłacalnego klienta. Licencja Partnerska zawiera m. in. zestaw narzędzi sprzedażowych, wraz z dostępem do autorskiego sytemu CRM kancelarii umożliwiającego współpracę m. in z biurami pośrednictwa kredytowego, ubezpieczeniowego, biur rachunkowych itp. W zakresie obsługi portfeli klientów własnych jak i nowych dzięki współpracy z kancelarią na zasadach licencyjnych.

20.000 zł    suma inwestycji

Oddział Stacjonarny (model franczyzowy
Rozbudowy sieci głównych kancelarii) – nieustanna rekrutacja trwa, poszukujemy Przedsiębiorców na terenie całego kraju, zdecydowanych zainwestować w biznes o charakterze franczyzowym. Oferujemy model bizesowy w postaci rozbudowy sieci placówek franczyzowych, pełniących funkcje reprezentacyjne dla kancelarii, w zakresie stacjonarnych lub zdalnych konsultacji prawnych. W ramach inwestycji przedsiębiorca nabywa prawa autorskie do logotypu marki, dostęp do narzędzi biznesowych oraz gotowych produktów sprzedażowych. Sieć kancelarii to zintegrowany element ścisłej współpracy w postaci autoryzacji placówek franczyzowych z centralą firmy. Takie rozwiązania zapewnia partnerom wsparcie w postaci obsługi klientów kancelarii. Placówki franczyzowe otrzymują w ramach inwestycji odtwórczy model biznesowy wg. ściśle określonych standardów wizerunkowych.

Jestem Adwokatem lub Radcą Prawnym – chciałbym nawiązać stałą współpracę z kancelarią.

Szanowni Państwo,    Dziękujemy za zainteresowanie usługami Kancelarii Antywindykacyjnej.  Jest nam niezmiernie miło, że poszukując dodatkowych usług dla Państwa kancelariii, zechcieli Państwo poświęcić uwagę specyfice usług, w których się specjalizujemy.  Swoje doświadczenie praktykujemy w Polsce już od wielu lat, dzięki nietuzinkowemu podejściu do spraw udało nam się zyskać stałą systematykę w pozyskiwaniu spraw wymagającej wspólnej obsługi. Zachęcamy kancelarie zainteresowane poszerzeniem swoich usług o profesjonalny konsulting w zakresie szeroko rozumianej pomocy prawnej. 

1.000 zł    kwota zakupu szkolenia i materiałów marketingowych

Klienci postrzegają go jako dobrego znajomego, zaufanego człowieka od nagłych, nieprzewidzianych wypadków i bezpiecznego jutra.

Profesjonalny agent „gwarantuje spokój” – oferuje usługi prawne dopasowane do wymagań i potrzeb swoich klientów.

Według najnowszych badań agenci kancelarii antywindykacyjnej z roku na rok cieszą się coraz wyższym zaufaniem społecznym.

W trosce o zadowolenie klientów stale wspieramy sieć agencyjną, dostarczając szkolenia i narzędzia, będące drogowskazem w rozmowie z klientem. Dzięki wprowadzonym zmianom Twoi klienci są obsługiwani w profesjonalnych biurach oraz zgodnie z najwyższymi standardami jakości, niezależnie od tego, którą placówkę odwiedzą. Logo Kancelarii Antywindykacyjnej TM przed biurem to gwarancja komfortowych warunków do prowadzenia rozmowy i najlepszej obsługi na rynku.