Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/platne/serwer108932/public_html/kancelaria/wp-content/plugins/wp-gilid-panel/admin/functions.settings.php on line 598
Franczyza pomysł na biznes - Kancelaria Antywindykacyjna

Franczyza pomysł na biznes

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Franczyza to sposób prowadzenia własnej firmy.

Dla wielu osób zasady rządzące franczyzą są niejasne i owiane mitami. Niektórzy sądzą, że to jakaś finansowa piramida, że chodzi o handel ubraniami. Pojawia się też wiele historii o wykorzystanych franczyzobiorcach, spektakularnych upadkach i bankructwach. Z kolei franczyzodawcy ciągle często przedstawiają swój biznes i ofertę jako przepustkę do szybkiego bogactwa.

 

Nie musisz być prawnikiem, aby prowadzić kancelarię! 

Franczyza to znany na całym świecie system prowadzenia biznesu, który od lat z powodzeniem funkcjonuje w Polsce. Prowadzenie firmy we współpracy z doświadczonym i wiarygodnym partnerem, minimalizuje ryzyko niepowodzenia i jest sposobem na stabilny rozwój i zarabianie pieniędzy.

Jesteśmy grupą kapitałową, w ramach której od lat działa i odnosi sukcesy firma finansowa. Na jej bazie stworzyliśmy Kancelarię Prawną, by kompleksowo obsługiwać klientów w zakresie prawa i finansów. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub masz doświadczenie w sprzedaży, zostań naszym Partnerem! Jesteśmy jedyną siecią kancelarii prawnych, w której do uruchomienia oddziału nie potrzeba być prawnikiem.

Z tradycyjnymi kancelariami adwokackimi czy radcowskimi konkurujemy nie tylko ceną, ale przede wszystkim jakością. Mamy w swojej sieci specjalistów z różnych dziedzin prawa, z których doświadczenia można skorzystać.

więcej szczegółów

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy
się z tobą.

Zamów rozmowę telefoniczną. Zostaw swój numer, oddzwonimy.

Administratorem pozostawionych danych będzie Kancelaria Antywindykacyjna. z o.o. Wpisane dane zostaną przetworzone w celach marketingowych – marketingu bezpośredniego produktów i usług przez nas oferowanych.