Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/platne/serwer108932/public_html/kancelaria/wp-content/plugins/wp-gilid-panel/admin/functions.settings.php on line 598
chcesz uniknąc komornika? - Kancelaria Antywindykacyjna

chcesz uniknąc komornika?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Przede wszystkim powinien skupić się na ustaleniu stanu faktycznego zobowiązania. Dokładnie przeanalizować jego stan faktyczny i prawny oraz zbadać wszelkie okoliczności, czy nie budzą żadnych wątpliwości, co do zasady  i wysokości wskazanego zadłużenia.

 

Jeśli Dłużnik  nic nie zrobi, to wierzyciel nie będzie tracił czasu i następny  kontakt w sprawie to będzie pozew z Sądu lub nakaz zapłaty , do którego Dłużnik będzie musiał się ustosunkować już w terminie 14dni, a jeśli Dłużnik nie podejmie żadnych czynności, to orzeczenie  się uprawomocni I wierzyciel będzie się  móc domagać swoich roszczeń przez komornika.

 

Należy takie sprawy traktować poważnie, chociaż całe postępowanie polubowne przypomina zabawę w głuchy telefon. Każde firmy windykacyjne mają i muszą mieć określoną tolerancję w stosunku do dłużnika. Jeśli dochodzi się zobowiązań na zlecenie wierzyciela, jako pełnomocnik, to firma musi wykazać się skutecznością i rozliczyć z podejmowanych czynności, bo przecież wierzyciel inwestuje dodatkowy kapitał w celu odzyskania swoich należności, brak efektów wiąże się z negatywnym skutkiem dla firmy windykacyjnej i jej zmianą.

 

Przedsiębiorca powinien posiłkować się obsługą profesjonalnego pełnomocnika w bieżącej obsłudze spraw swojego przedsiębiorstwa. Polscy przedsiębiorcy szukają pomocy przeważnie wtedy, kiedy jest już za późno. Dostają pismo z sądu udają się z nim do prawnika i płacą krocie za nierealne najczęściej wizje wygrania każdej sprawy , pomimo że wcześniej  nie zrobili nic  aby ustalić strategię działania z prawnikiem w ramach i mieć od samego początku pod kontrolą wpływ na dalszy bieg wydarzeń w sprawie swoich zobowiązań i ich ewentualnej restrukturyzacji .

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy
się z tobą.

Zamów rozmowę telefoniczną. Zostaw swój numer, oddzwonimy.

Administratorem pozostawionych danych będzie Kancelaria Antywindykacyjna. z o.o. Wpisane dane zostaną przetworzone w celach marketingowych – marketingu bezpośredniego produktów i usług przez nas oferowanych.