Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/platne/serwer108932/public_html/kancelaria/wp-content/plugins/wp-gilid-panel/admin/functions.settings.php on line 598
Jakie mogą być warianty porozumienia telefonicznego ? - Kancelaria Antywindykacyjna

Jakie mogą być warianty porozumienia telefonicznego ?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Negocjacje to zawsze paleta możliwości. Wszystko zależy od tzw. Asów w rękawie, jakie mamy. Chociaż zdarzały się sytuacje, gdzie nie było ich wcale a mimo wszystko musieliśmy reprezentować klientów, taka by zoptymalizować daną sytuację do rzeczywistych możliwości naszego Mocodawcy.

Negocjacje na pewno wydłużają postępowanie, a jeśli jest to element postępowania naprawczego, to wpływają na  egzekucję i całą procedurę administracyjną związaną z naliczaniem odsetek, czy też wstrzymaniem dodatkowych czynności komorniczych.

Warianty negocjacji nigdy nie mogą stanowić z góry założonego szablonu, ponieważ wierzyciele również potrafią zaskakiwać. Warianty są różne i dotyczą przeważnie: zbijania odsetek karnych, ustawowych , warunków porozumień, modyfikacji niekorzystnych i  niewygodnych zapisów, czy też klauzul w aneksach do umów.

Kancelaria zawsze przyjmuje dwa warianty negocjacji: pierwszy polega na dostosowaniu podstawowego scenariusza do realiów prawnych klienta, a drugi zoptymalizowaniu jego profilu, aby w przypadku braku współpracy ze strony wierzyciela, uzyskać założony efekt, poprzez zmianę okoliczności prawnych, do których sie odwołujemy, chociażby  przez postępowanie restrukturyzacyjne , układowe , czy też upadłościowe w  Polsce, czy też zagranicą.

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy
się z tobą.

Zamów rozmowę telefoniczną. Zostaw swój numer, oddzwonimy.

Administratorem pozostawionych danych będzie Kancelaria Antywindykacyjna. z o.o. Wpisane dane zostaną przetworzone w celach marketingowych – marketingu bezpośredniego produktów i usług przez nas oferowanych.