Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/platne/serwer108932/public_html/kancelaria/wp-content/plugins/wp-gilid-panel/admin/functions.settings.php on line 598
Czy zadłużenie przedsiębiorca może spłacić z kredytu zaciągniętego na ten cel? - Kancelaria Antywindykacyjna

Czy zadłużenie przedsiębiorca może spłacić z kredytu zaciągniętego na ten cel?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Banki nie chętnie finansują takie przedsięwzięcia, z tego względu, iż są instytucjami nadzorowanymi przez KNF, a więc opierają swoją elastyczność względem klienta o konkretne skale jego wiarygodności wzg. banku.

Biorą pod uwagę jego historię kredytową, na podstawie BIK.

Jeśli w jej historii pojawiły się zdarzenia, które zaniżają zdolność kredytową, bank na podstawie negatywnej scali, scoringowej może odmówić jakiegokolwiek finansowania. Oczywiście istnieje coś takiego jak konsolidacje kredytów, ale w tym przypadku również trzeba mieć zdolność kredytową i nie mieć na sobie windykacji. Banki oferują pożyczki gotówkowe, ale w większości produktów finansowych nie ma możliwości wskazania celu, którym mogłaby być spłata długów. W takim przypadku możemy szukać pomocy, ale bardziej w sektorze usług para bankowych, oczywiście na mniej korzystnych warunkach, ale taka możliwość jest.

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy
się z tobą.

Zamów rozmowę telefoniczną. Zostaw swój numer, oddzwonimy.

Administratorem pozostawionych danych będzie Kancelaria Antywindykacyjna. z o.o. Wpisane dane zostaną przetworzone w celach marketingowych – marketingu bezpośredniego produktów i usług przez nas oferowanych.