Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/platne/serwer108932/public_html/kancelaria/wp-content/plugins/wp-gilid-panel/admin/functions.settings.php on line 598
Jak wygląda obsługa antywindykatora? - Kancelaria Antywindykacyjna

Jak wygląda obsługa antywindykatora?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
  1. Czy w negocjacjach bierze udział dłużnik czy wszystko bierze na siebie Kancelaria antywindykacyjna?

 

Jeśli dłużnik jest naszym klientem, to staramy się przejąć  pełną kontrolę nad wszystkim. Oczywiście każdy krok w porozumieniu z Dłużnikiem. Chodzi kancelari antywindykacyjnej o to przede wszystkim , aby działania Dłużnika były postrzegane jako logiczny i konsekwentny ciąg zdarzeń ukierunkowany na określony efekt , a nie żeby były postrzegane jako szereg chaotycznych nie skoordynowanych często sprzecznych działań Dłużnika. Wcześniej nim wybraliśmy takie spectrum działalności, pracowaliśmy, jako eksperci dla windykacji o charakterze doradczym dla banków, firm windykacyjnych czy też instytucji powiązanych i taka sytuacja w której Dłużnik wykonuje chaotyczne i sprzeczne działania jest dla tych firm idealna , bowiem daje szerokie spectrum działań i możliwości.

 

Do naszych zadań należało tworzenie procedur zarządzania obsługą klienta masowego w działach windykacyjnych, na każdym etapie postępowania. Dzięki naszej wiedzy powstało wiele znanych firm windykacyjnych, czy też działów w bankach na zasadzie windykacji wewnętrznej.

 

Nie zmieniliśmy strony, dlatego, że nie mieliśmy, co robić, wręcz przeciwnie.  Decyzje o wyspecjalizowaniu się w obsłudze klienta o takim profilu powstała samoczynnie, ponieważ prowadziliśmy pierwotnie Kancelarie o charakterze Debt Collect w Irlandii. Początki w Polsce miały charakter eksperymentalny, z tego też względu przez okres 2 lat pracowaliśmy zupełnie za free. Na dzień dzisiejszy nie widzimy dla siebie konkurencji, potrafimy w bardzo krótkim czasie otworzyć klientowi firmę w Dubaju, czy też w dowolnym miejscu na świecie wraz z całą infrastrukturą zależnych czynności, tak, aby mógł prowadzić biznes w sposób najbardziej zoptymalizowany podatkowo i biznesowo.

 

Wypełnij formularz,
a my skontaktujemy
się z tobą.

Zamów rozmowę telefoniczną. Zostaw swój numer, oddzwonimy.

Administratorem pozostawionych danych będzie Kancelaria Antywindykacyjna. z o.o. Wpisane dane zostaną przetworzone w celach marketingowych – marketingu bezpośredniego produktów i usług przez nas oferowanych.