Jak to działa ?

antywindykacja

pięć kroków do:

AUDYT SPRAWY

analiza każdej sprawy i merytoryczna odpowiedz

OCENA PRAWNA WYTUACJI KLIENTA

na podstawie analizy sprawy sporządzamy opinie prawną

NOWY PLAN NAPRAWCZY

sporządzamy strategiczny plan naprawczy dla klienta

OBSŁUGA PRAWNA

przejmujemy wszystkie czynności za dłużnika

Jak zacząć współpracę ?

Z  Kancelarią Antywindykacyjną za pomocą kilku prostych kroków możesz poprawić swoją sytuację.

Zajmujemy się rozwiązywaniem najtrudniejszych spraw. Nasze doświadczenie, to wieloletni wkład w obsłudze spraw o charakterze antywindykacyjnym. W szczególności złożone postępowania prawne, w relacjach z wierzycielami.

Prowadzimy obsługę prawną przedsiębiorstw, w zakresie postępowania restrukturyzacyjnego. Potrafimy stworzyć stabilny scenariusz naprawczy  dla każdego dłużnika, na każdym etapie postępowania.

Nasze rozwiązania to praktyczne sposoby na koordynowanie skomplikowanych relacji wierzyciel – dłużnik. 

 

Jako pełnomocnicy przejmujemy  kontakt z wierzycielami, naszych klientów.

Reprezentujemy klienta z należytą starannością, tak aby w trakcie obsługi nie doszło do pogorszenie jego prawnej sytuacji, a poświęcony czas sprawnie  staramy się wykorzystać na poprawę prawnej sytuacji.

Charakter obsługi takich spraw potrafi być skomplikowany. Dlatego nie oferujemy klientom gotowych produktów, a każdą współprace rozpoczynamy od analizy sprawy.

 

 

 

Rozpocząć współpracę z kancelaria można, poprzez kontakt mailowy na adres: kontakt@kancelaria-antywindykacyjna.pl lub za pomocą strony www kancelarii.

KONTAKT

1. KROK

AUDYT SPRAWY – na podstawie weryfikowanych dokumentów kancelaria dokonuje oceny prawnej otrzymanej sprawy. Jest to niezbędny etap, przed nawiązaniem współpracy, ponieważ kancelaria musi dokonać oceny formalno – merytorycznej sprawy, aby móc dokonać jej wyceny i ocenić zakres czynności prawnych związanych z jej obsługą.

2. KROK

EKSPERTYZA PRAWNA SPRAWY –  to odpowiedz kancelarii, jaką składa bezpośrednio do klienta, odpowiedz zawiera merytoryczną ocenę każdej nadesłanej sprawy. Klient na podstawie takich informacji, może zrozumieć swoją sytuację prawną, i w jaki sposób ją naprawić.

3. Krok

OBSŁUGA PRAWNA –forma współpracy oparta na podstawie jasno sprecyzowanych celów oraz zakresów czynności prawnych. Klient zapoznaje się ze strategią kancelarii, oraz szczegółowym opisie każdych etapów postępowania.

Jak nawiązać kontakt ?

Kancelaria Antywindykacyjna działa na terenie całego kraju. Siedziby kancelarii mieszczą się w następujących miastach:

  • Wrocław, ul. Pawła Włodkowica 21/7
  • Warszawa, ul. Przasnyska 6A
  • Bydgoszcz, ul. Wełniany Rynek 9B
  • Nowa Ruda, ul. Kolejowa 1
  • Gdańsk,
  •  Radom,
UMÓW SPOTKANIE JUŻ DZIŚ

Recent Blog Posts

Clients Say