Kontakt

Kancelaria Antywindykacyjna – najlepsze rozwiązania prawne dla biznesu w kryzysowej sytuacji. 

Od lat doradzamy firmom i osobą fizycznym ( Fundacja Antywindykacyjna) w kwestiach prawnych i podatkowych. Wyznajemy zasadę działania opartą na autorskiej koncepcji „Prawnika Praktyka”. Zadaniem prawnika praktyka jest nie tylko bieżące doradztwo i odpowiadanie na pytania, ale również antycypowanie finalnego rezultatu, jaki chce osiągnąć Klient i wychodzenie mu naprzeciw, w oparciu o praktyczne doświadczenie w obsługiwaniu spraw o charakterze antywindykacyjnym.

Dziękujemy za zainteresowanie usługami Kancelarii Antywindykacyjnej.


Jest nam niezmiernie miło, że poszukując rozwiązania trudnej dla Państwa sytuacji, zechcieli Państwo poświęcić uwagę specyfice usług, w których jesteśmy pionierami.

Swoje doświadczenie praktykujemy w Polsce już od wielu lat, dzięki nietuzinkowemu podejściu do spraw udało nam się zyskać uznanie wśród naszych klientów. 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ciężką i długą drogę przebył nasz potencjalny klient, aby znaleźć rozwiązanie prawne, dające mu poczucie bezpieczeństwa.

Zawsze wychodzimy z założenia, iż dłużnik nie jest przestępcą – dlatego stajemy w jego obronie.Jesteśmy otwarci na dialog, ponieważ widzimy w potencjalnym kliencie człowieka, a nie tylko sprawę.
Doświadczenie kancelarii praktykujemy również w formie pro bono, to właśnie w taki sposób udało nam się udowodnić, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście..

DISCOVER MORE

VIDEO KONFERENCJA

Usługa dla klientów zagranicznych, dla których kancelaria przygotowała zdalną formę analizy sprawy.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podstawowe zgłoszenie, kancelaria odpowiada w przeciągu 48 godzin

INFOLINIA

Bezpośrednia forma kontaktu. 71 307 27 87